Radar

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
radar olan yerleri ezberledim basmıyorum oralarda sorun kalmıyor..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
yenidoblocu tarafından yazılan metin:
radar olan yerleri ezberledim basmıyorum oralarda sorun kalmıyor..
Bizde 2 kere radara girdiğimiz için artık bizde ezberledik ona göre basmıyoruz....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
S@MeT38 tarafından yazılan metin:
RAPTOR tarafından yazılan metin:
agalar bu işin kolayı var...bakın adamlar yola tabela koymadan radar uygulaması yapamaz.

yol kenarındaki tabelaları takip edin.yerde üçgen trafik levhası gördüğünüz yerde radar uygulaması vardır.

ben bu gün trabzondan of'a gittim geldim.150 ile gidyordum tabelayı gördüm yavaşladım 70 le radardan geçtim ondan sonra polis kontrol noktasından 110 yolun kalanından 140-150 ile geçtim...kimsecikler de beni durdurmadı...

daha radarım yok çok şükür!
olmazda inşllh. birde gezici radar gördügüm kadarıyla en çok beyaz hyundaı accent era larda var ve önünüzdeki aracı sollarken arkasındaki antene dikkat ederseniz radar yemekten kurtulabilirsiniz zaten genelde büyük olur bu antenler önemli bi püf noktasıdır
biz radara girdiğimizde bi connect vardı bide megan ama bu anten işini öğrenmiş oldum artık yolda giderken daha dikkatli bakarım yola....

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
http://trapster.com/rl/Trapster.php Buyrun Radar Hız kameraları vs. vs. Tüm yerler.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cetin tarafından yazılan metin:
http://trapster.com/rl/Trapster.php Buyrun Radar Hız kameraları vs. vs. Tüm yerler.
teşekkürler *clap* ama bu ülkeleri gösteriyo..........

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
teşekkürler *clap* ama bu ülkeleri gösteriyo..........

Türkiye'de İliniz üstüne gelin yaklaşın çıkıyor zaten kırmızı ışıklar, kameralar, polis çevirme yerleri, radarlar vs. vs. :)

Dark Knight

Fenomen Üye

Güzel bir site ancak bende çok ağır. Bir de güzergah belirleyip de o rotadakileri görebilsek daha güzel olurdu. Ya da ben beceremedim *eek*

Dark Knight

Fenomen Üye
vaaay o da varmış. Biraz daha bızıklayınca buldum. Site süper eğer bilgiler de doğru ise çok işe yarar.

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Güzel bir site ancak bende çok ağır. Bir de güzergah belirleyip de o rotadakileri görebilsek daha güzel olurdu. Ya da ben beceremedim *eek*

Güzergah belirleme yok sanırım. Bu site saydığım yerleri üyeler tarafından işaretleniyor. İşaretlenen yerler sonra üyeler tarafından oylanarak polis, radar, ışık, kamera olup olmaması kesinleşiyor. Örneğin bir yerde Polis arabası var o yerde 6-7 kişi oylamışsa %80 polis vardır. Ama o yeri 1-2 kişi oylamışsa %10 dur :) Kesin die bir şey yoktur. Bunlar ihtimal :) Ama ışıklar kameralar %100 Doğru test ediyorum sürekli.

Dark Knight

Fenomen Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Güzergah belirleme yok sanırım. Bu site saydığım yerleri üyeler tarafından işaretleniyor. İşaretlenen yerler sonra üyeler tarafından oylanarak polis, radar, ışık, kamera olup olmaması kesinleşiyor. Örneğin bir yerde Polis arabası var o yerde 6-7 kişi oylamışsa %80 polis vardır. Ama o yeri 1-2 kişi oylamışsa %10 dur :) Kesin die bir şey yoktur. Bunlar ihtimal :) Ama ışıklar kameralar %100 Doğru test ediyorum sürekli.

Evet farkettim, güzergah belirleme de var. Directions kısmında tıkla A başlangıç B ise gideceğin yer *tup*

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Navigasyon Aleti olan varmı? Ben bunu navigasyon aletinin(cep telefonu) garmin yazilimi içine poi olarak atıyorum yolda giderken uyarı veriyor bu yerlerde :)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
agalar hartayı inceledim...

artvin-rize-trabzon-giresun-ordu-samsun-çorum-yozgat-kayseri-niğde-mersin hattı doğru işaretlenmiş.radarlar aynen var!

trabzon gümüşhane erzincan sivas malatya antep osmaniye adana mersin hattı da doğru radarlar aynen...

yalnız trabzon merkezde iki uyarı kamerası mevcut.onları işaretlememişler...

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
RAPTOR tarafından yazılan metin:
agalar hartayı inceledim...

artvin-rize-trabzon-giresun-ordu-samsun-çorum-yozgat-kayseri-niğde-mersin hattı doğru işaretlenmiş.radarlar aynen var!

trabzon gümüşhane erzincan sivas malatya antep osmaniye adana mersin hattı da doğru radarlar aynen...

yalnız trabzon merkezde iki uyarı kamerası mevcut.onları işaretlememişler...

Siz kendiniz koyabiliyorsunuz koyun ben oylıyım direk :)

Pasam

Daimi Üye
Radar demeyin bana 104 le girdim 130 tl para cezası 10 puanda ceza puanı :( 105 olsa imis 260 tl olcakmıs

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Pasam tarafından yazılan metin:
Radar demeyin bana 104 le girdim 130 tl para cezası 10 puanda ceza puanı :( 105 olsa imis 260 tl olcakmıs
vay be 1 km ile iyi yırtmışsın... :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ali1 tarafından yazılan metin:
dostlar sabit radarları bir şekilde atlatıyoruz. şimdi moda seyyar radarlar. ben geçenlerde izmirde yedim ankara girişinde çimento fabrikasından önce hız sınırı 70 imiş. her kez basıp gidiyor bizde 96 ile yol alıyorduk. nasip bize imiş 290 tl geldi fotoğraflarıda tel ile istedim. tam sollama yaotığım araç meğerse radarlı imiş. benim anlamadığım radar sadece plakyı çekiyor. ya şehirler arası yollarda çekiyorlarda şehir içi gibi gösterip ceza yazarlarsa nasıl itiraz edeceğiz. sadece söylenenlere inanıp ödeyecekmiyiz. fotoğramlarda mekan tespiti yapılamıypr.
Sevgili kardeşim bu yeni moda değil.......seyyar radarlar bir senedir istanbulda mevcut....Genelde gri renkli hyundai accent araç ön camın sağında içeriden tavana monteli 2 kamera var teyp yerinde ekranı ikiye bölünmüş kamera görüntüsünü alan bir tv arka koltuk başlıklarında radar algılayıcı sensörleri bulunan araçlar bunlar................Kitlemeyi şöyle yapıyorlar.......atıyorum oto yolda hız sınırı 90 amcam aracı 90 km ye sınırlayıp bir aşşağı bir yukarı geziyor.......sen yanından geçtin ya bu senin süratinin ondan fazla olduğunu belli eder.....zaten ekranda km ni yazıyor hemen cezayı kaptırıyor.............