Premio ön yolcu koltuğu katlanabilir mi?

Tolga1090

Azimli Üye
Sevgili doblo ailesi,hepinize iyi akşamlar. Arabayı 2013 yılında alırken en çok istediğim özelliklerden biri olan ön yolcu koltuğunun sadece panorama modellerde katlanması büyük bir hayal kırıklığına yol açmıştı. Gel zaman git zaman unutuldu falan ama artık bu aralar ciddi bir şekilde ihtiyaç duymaya başladım. İşim gereği ayda 1-2 defa da olsa 150-450-2200 mm ebatında ki bir koliyi taşımam gerekiyor. Koltuğu geri yatır,dengesizce dursun seyir güvenliğini tehlikeye atsın canımı sıkıyor. Bizim koltuğun menteşe ayarları ile oynasak ya da Panorama çıkma koltuk mu bulsak bayağı kafama takmaya başladım.Araba da önümüzde ki hafta servise girecek 1 hafta falan bir işi var bugün bi hanımefendi sağolsun duran trafikte arkadan vurdu,bagaj kapağı arka tampon falan değişecek. Hazır girmişken aradan çıksın istiyorum. Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz memnun olurum,herkese iyi haftasonları.

doblolueniste

Azimli Üye
Adı
Ramazan
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Tamamen tecrubesizce konusuyorum ama tahmnmce koltuk degistiginde olabilir panoramayla premio arasnda bu koltuk farki bence koltuk degisimiyle duzelebilir. Neticede bi koltuk farkiyla sinif atlamio arac tabi bi bilene danismak en mantiklisi bu benm fikrim saece

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Tolga1090
abi geçmiş olsun
sponsorumuza sorunFB_IMG_1504877261075.jpg

Tolga1090

Azimli Üye
@doblolueniste
Bende öyle düşünüyorum opsiyon olarak bile sunulabilir,ama ülkemizde nasıl olsa alıcaklar,boşver müşteri memnuniyetini felsefesi olduğu için direkt yok olmaz şeklinde cevaplar almıştım satış elemanından