plastik kısımda oluşan çizikler

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
bizim dobloda torpdio ve kapı içlerinde plastik kısımda çizikler var ama çok derin değil. bu çiziklerin görünmemesi için ne yapabilirim. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

geremy

Onursal Kurucu
kapı için nikelajkı kapı eşikleri var onu takabilirsiniz.
yada ayakkabı boyası sürebilirsiniz.
çizilen plastiğ, eski haline getiremessiniz.

schell5

Aktif Üye
Eşikler derken sanırım burayı kast ettin bende bu nikelajlı koruma malzemesinden alacağımda tokatta yok. İnternetten bulmam lazım bildiginiz bir link varsa yollayın.
fcq8g.jpg

fcq8y.jpg

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
yakında dobloya özel krom aksesuar, fiber aksesuar ve yedek parça sitesi yapıyoruz.. oradan temin edebilirsiniz..

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
torpido parlatıcısıyla kendi rengine getirebilirsiniz ama çiziklere bi çözüm bulamazsınız ayakkabı boyasıyla boyasak bidaha solarmı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doblolarda o kapı eşikleri hep çiziliyor çünkü inen binen basıyor gerçi ben bastırmıyorum:D d1 de ben oralara nikelaj bant yapıştırmıştım satarken ilk günkü gibiydi d3te orası desenli pek çizilmez ama bence basmamak en mantıklısı

nette görmüştüm solmuş plastikleri şu fön makinasının sanayi tipi ısıtıcıkar ile düzeltiyorlardı

mystan45

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
adore plastik parlatıcı var kıvamı koyu süngere döküp uygulanıyor.hem kötü görüntüyü gideriyor hemde solmayı ve çizilmeyi engelliyor....7.5 tl. tavsiye ederim kendim kullanıyorum...aynı zamanda lastikleride parlatabilirsiniz.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
doblolarda o kapı eşikleri hep çiziliyor çünkü inen binen basıyor gerçi ben bastırmıyorum:D d1 de ben oralara nikelaj bant yapıştırmıştım satarken ilk günkü gibiydi d3te orası desenli pek çizilmez ama bence basmamak en mantıklısı

nette görmüştüm solmuş plastikleri şu fön makinasının sanayi tipi ısıtıcıkar ile düzeltiyorlardı

nikelaj bant derken nasıl bişey abi

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
nikelaj görünümlü bant berat onuda babam getirmişti güzel bişeydi hatta denemek için kapı kollarına falan yapıştırmıştık nasıl duruyor diye karşıdan falan orjinal krom gibi duruyor

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bende öle bi bantla yapmıştım kapı kollarını

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
bu nikelajlı bandı nerden bulabiliriz ? Konuyla iliglendiğiniz için teşekkürler .konuyu ben açmıştım çok olmuştu .

edipk

Aktif Üye
Adı
Edip KURTULUŞ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Okul Müdür Yardımcısı
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Gümüş Gri
Arkadaşlar nikelaj bantı güneş enerjisi montajı yapan mağazalarda bulabilirsin. Onlar bu bant ile yalıtım yapıyorlar...