Park farlarını yakmak? :(

Omer Akdemir

Onursal Üye
Tepki
286
Selamun aleyküm abilerim, kardeşlerim.

Doblom'da park farlarımı nasıl yakıcağımı bilmiyorum. Araştırmalar yaptım, kullanıcı klavuzuma baktım anlatıyor fakat anlayamadım. Yapabilen abilerimden video istesem fazla mı kaçar? :/ Hem böylelikle birçok doblocuyada yardımcı olmuş oluruz? :/

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Ömer kontak kapalı iken farları yakar gibi farkolunu çevirip aç parklar yanacaktır d3 lerde gündüz farı olduğu için sadece parklar yanmıyor sisleri açtığınızda yanar ama kontak kapalı iken açabilirsin

Omer Akdemir

Onursal Üye
Tepki
286
Ömer kontak kapalı iken farları yakar gibi farkolunu çevirip aç parklar yanacaktır d3 lerde gündüz farı olduğu için sadece parklar yanmıyor sisleri açtığınızda yanar ama kontak kapalı iken açabilirsin

Teşekkür ederim Oğuz abi. Cahillik böyle birşey :D Gittim gündüz farı için ampül alıcağıma park farı için aldım ve daha nasıl açıcağımı bilmedeen -.-

Sis farım yok :( :D

Abi siparişimi takip ediyorum bi izmit istanbul arası geziyor vallahi :D Sultanbeyli'den yola çıktı, izmit'e izmitten imes'e imesten tekrar sultanbeyliye ordanda son olarak modoko'ya :D Bakalım inşAllah sağlam gelir :D