pandizot arıyorum

filizcima

Daimi Üye
arkadaslar ben aracı ıkıncı el aldım ve pandızotu yoktu bana elınde fazladan olup satmak ısteyen yada sıparısle yapıla yada alıpta su fıyat dıyebılcek bırı varsa yardımcı olabılırmı arka bagaj kel kaldı bıyerde sordum 300 tl dedı.Bukadar pahalı bıseymı bu yaw ???daha uygun fıyata bulan olursa ıletısıme gecsek parasını yollasam alıp bana yollayabılırmı??

geremy

Onursal Kurucu
daha önceden bu parça hakkında konu geçmişti ve yanlış hatırlamıyorsam servis 300 tl civarı bir rakam istemişti.
yani servisden alınmaz.
parçacılarda bu fiyatlara yakındır.
benim tavsiyem çıkma bulursanız daha hesaplı olur.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
filiz benim bir iki arkadaşım da vardı satıyordu bir sorayım duruyormu halen

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
mitbass diyosun sanırım onların orj kabinleri var ben almıştım

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
bende bir çift var sıfır ama ilerde lazım olurdiye satmıyorum 50 tl almıştım dogubanktan cok kulanışlı oluyor pandizotun üstüne koy ister seyyar kullan

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
onu bulamssın yatırman gerek oda baya maliyetli olur tahminim abi

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ozman yerinde olsam ön kapılara mitbass takarım ve torpidodaki lonlarıda yiştiririm güzel bir ses alırsın ben deyitirdim kendim sesi cok güzel

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
hsen yapılacakları zaten yapmısın geriye tek bir şey kalıyo mitbass kabini alıp bagaj cam kenarlarının hopörler yerini üstüne monta etmek

diamond

Saygın Üye
pantizotu geçen bir arkadaşım aldı 130 tl ye pert araçtan çıkma. Bulunur bulunmasına ucuzda pert araçlardan çıkan malzemelerin satıldağı yerde bize çok uzak... Sıfır 300 tl servislerde evet o kadar para verilir mi o malzemeye bence verilmez..

aksoza

Azimli Üye
aslında ben yan sanayi buldum göztepede istanbulda fakat 80 tl hem yeni araç alıp hemde bir sürü peşine para harcayınca deli oluyorum diğer aracımdada böyle olmuştu onun için nerde en ucuzu var gidip onu alıcam acelesi yok ne olsa:) pandizotsuzluktan ölmedim:) elinde varsa pandizot olan varsa kesin doblosunu satıp pandizotunu almıştır:) :p 80 tl yan sanayisi gayette uygun 300 servis fiyatına göre ama olsun 50 40 a almak varken :) ikinci el araba alıp cepteki paradan olmak istemiyorum her ikinci el araba para harcattı bundada pandizot eksiğimiz var.plaka değişti zaten yeterince yoruldum.

filizcima

Daimi Üye
bn aslında ona bı cozum bulucamda yakında bı paylascam sorunlar adama cozum urettırıyo vallaha benı zorlasınlar atomu bıle parcalarım yeterkı zorda kalayım :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
filiz özelden mesaj attım almadın sanırım ?
2 adet pandizot buldum orj biri 100 tl diyeri arka tarafın da hopörlör deligi var.istenirse kapatılabilir. oda 50 tl istiyosan

filizcima

Daimi Üye
premio2007_55 tarafından yazılan metin:
filiz özelden mesaj attım almadın sanırım ?
2 adet pandizot buldum orj biri 100 tl diyeri arka tarafın da hopörlör deligi var.istenirse kapatılabilir. oda 50 tl istiyosan
bnde msj attım 100 lıralık ıs yapar kırıgı cıkıgı yok dıyosan alayım:Dbana hesap numarası ver gondereyım sen alıver kargoyla yollarsın zahmet olmazsa ama kırıksa ıs yapmaz dersen baska bı cozum bulurum canım doblocu kardesım:D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
senden önce ben konturolünü yaparım merak etme filiz.sıfır doblodon cıkma zaten 2010 model mesaj gelmedi ne zman istersen yollarım

filizcima

Daimi Üye
ya bulmamız ıyı oldu benım dobloya uyar demı 2006 modelde fark yoktur ınsallah uyarsa bn ptesı parasını gondereyımde sende kargolarsın özel msj atıver hesap numarası bıde tlf ararım bn cok sagol yaw:D

aksoza

Azimli Üye
banada lazım 80 tl yan sanayi buldum oto ahmette:) ama daha aşağılarda bir rakam arıyorum:) olmadı kontraplak koyarım:)

filizcima

Daimi Üye
premio2007_55 tarafından yazılan metin:
senden önce ben konturolünü yaparım merak etme filiz.sıfır doblodon cıkma zaten 2010 model mesaj gelmedi ne zman istersen yollarım
ya senın arabada yada doblomdaydı bagaja yanları kapatmıslardı ya aynı sıstemı yaptırdım bugun yarın kaplıcaz onu monte edıcez bnde pandızot bulamasaydım ustune mdf kestırıp aynı malzemeden kaplatıcaktım sans ıste ya