Otomatik DOBLO İçin Yardıma İhtiyacım Var

yusufncetin

Yeni Üye
Doblo
Adı
yusuf
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Merhaba Doblo ailesi.
Aranıza doblo alarak katılmak istiyorum.
Ailemde aracı kullanacağı için OTOMATİK almak istiyorum ama premio plus 2015-2017 bakıyorum 800 ilanın içinde 30 tane otomatik var.
Yani çok sıkıntısı varmıdır, alım satımı zormu oluyor. yada kullanırken çokmu sıkıntı çıkartıyor.
Vites geçişleri arızası nasıl. Aldıktan sonra keşke manuel alsaydım dedirtirmi. Gerçekten çok merak ediyorum. günlerdir bunu araştırıyorum.
Bilgisi olan tecrübesi olan lütfen yazabilirmi.

mehmett28

Azimli Üye
Aracım Yok
Adı
mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Aracım Yok
2015'te premio plus sıfır otomatik aldim . Bir ay önce baskı balata değiştirdim onun haricinde başka sorun çıkmadı. Ama ikinci el konusunda pek bilgim yok. Sürücünün nasıl kullandığına bağlı olarak değişebilir aracın durumu. Eğer doblo otomatik üretimine devam etseydi kesinlikle yine alırdım.

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Merhaba Doblo ailesi.
Aranıza doblo alarak katılmak istiyorum.
Ailemde aracı kullanacağı için OTOMATİK almak istiyorum ama premio plus 2015-2017 bakıyorum 800 ilanın içinde 30 tane otomatik var.
Yani çok sıkıntısı varmıdır, alım satımı zormu oluyor. yada kullanırken çokmu sıkıntı çıkartıyor.
Vites geçişleri arızası nasıl. Aldıktan sonra keşke manuel alsaydım dedirtirmi. Gerçekten çok merak ediyorum. günlerdir bunu araştırıyorum.
Bilgisi olan tecrübesi olan lütfen yazabilirmi.
Doblo Enişte Arabası olduğu için otomatiği çok fazla yok easytronic diye bi şanzımanı vardı FIAT ın robotlu şanzıman denir eğer o ise uzak dur bir de eski modellerinde çıkan speedgear tabir edilen şanzıman var o da subaru şanzıman diye biliyorum eğer o ise alın

ataberkates

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ataberk Ateş
Kan Grubu
0 +
Meslek
İnşaat Tesisat
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2021
Renk
Kurşun Gri
benim d4 de değilde d3 kasadan tecrübem var zamanında 2011 de babam sıfır almıştı 1.6 premio otomatik vites geçişleri çok sarsıntı ve kasıntılı birde rampalarda aracı çok düşürüyor gelelim yaşadığımız sıkıntıya 30 binde robot arızası vermişti o zaman sene 2012 olması lazımgarantiden halledildi yapıldıktan 2 bin km sonra yine aynısı oldu benim size tavsiyem manuel tercih etmeniz ama tercih sizin tabiki