orjinal teybi değiştirmek

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
ben orjinal teybi söktürüp usb li mp3 çalan bir teyp taktırmak istiyorum. Yeni teyp arkadaşlar memnun mu ve eski teybi çıkartırken herhangi bi sorun oluyor mu? İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
selimhan26 tarafından yazılan metin:
ben orjinal teybi söktürüp usb li mp3 çalan bir teyp taktırmak istiyorum. Yeni teyp arkadaşlar memnun mu ve eski teybi çıkartırken herhangi bi sorun oluyor mu? İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

bi sıkıntı olmaz değiştirmek istiyosan değiştir

Acros

Azimli Üye
bildiğim kadarıyla orjinal teypde akü değiştirildiğinde veya teyp sökülüp takıldığında aracı alırken yanında şifre veriyorlar teyp şifre istiyor bence orjinal iyidir yeni teyp yerine fm tranmitter al bence

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Ben ekranlı teyp takanı bile duydum istediğiniz teybi gönül rahatlığı ile takabilirsiniz

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
ilgilenen arkadaşlara teşekkürler farklın görüşler gelmiş. biraz daha bekleyecem. uygun fiyatlı bi şey görürsem alırım.

ayintap

Aktif Üye
bir sıkıntı olmaz istediğin teypi takabilirsin yanlız piyasadaki teypleri takarken yaşayacağın tek sıkıntı taktığın teypin 1 cm kadar dışarıda kalması olcaktır onuda teypi takmadan önce teypin arkasında kalan plastik bir parça var teyp yuvası içinde onu kesip alacaksın başkada sorun olmaz.

UmitKaraburun

Daimi Üye
Teşekkür ederim benim suandaki cd calar sadece track 10 15 tane cd war arabada ee burda bazen sıkıntı oluyor ne de olsa ciziliyor ne bileyim karıstırıyorum :D birkaç cd çalar bakmıstım lg falan cok güzeldi olmazsa alırım..