Opar yüksek tavan

erdenbay

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba...
Dobloların bazılarında nadir olarak ,tavanları diğerlerinden yüksek olanlar var.
Alttaki resimde görüldüğü gibi bu komple yüksek tavanların orjinal opar yüksek tavan olarak satıldığını duydum.
Böyle bir duyumu ve bilgisi olup bana fiyatı hakkında da bilgi verebilecek bir arkadaş var mı acaba?
Bursada oturmaktayım.
Forumda bu yüksek tavan kaporta yedek parçasını satan arkadaşlar var mı acaba?

Not:2006 model Uzun şase (maxi) bir doblo alıp , kamp aracı gibi kullanmayı düşünüyorum. Tavanı yükseltmek istemem onun için.
keko1.jpg

dado.jpg

geremy

Onursal Kurucu
2006 sonrası kasalarda hiç görmedim yüksek tavanı özel olarak çıkmış olabilir.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
d1 lerde var yüksek tavan

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geremy tarafından yazılan metin:
2006 sonrası kasalarda hiç görmedim yüksek tavanı özel olarak çıkmış olabilir.
bende ilk defa görüyorum :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
erdenbay tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar merhaba...
Dobloların bazılarında nadir olarak ,tavanları diğerlerinden yüksek olanlar var.
Alttaki resimde görüldüğü gibi bu komple yüksek tavanların orjinal opar yüksek tavan olarak satıldığını duydum.
Böyle bir duyumu ve bilgisi olup bana fiyatı hakkında da bilgi verebilecek bir arkadaş var mı acaba?
Bursada oturmaktayım.
Forumda bu yüksek tavan kaporta yedek parçasını satan arkadaşlar var mı acaba?

Not:2006 model Uzun şase (maxi) bir doblo alıp , kamp aracı gibi kullanmayı düşünüyorum. Tavanı yükseltmek istemem onun için.
keko1.jpg

dado.jpg
sevgili arkadaşım .....Öncelikle şunu söylemem gerekiyor....Bir aracı kamping karavana çevirmek için proje çizdirmen ve ruhsar değişikliği yapman gerekir ....Eğer dobloyuyu motokaravana çevireceksen bilki sana çok paraya malolur.......Benim tavsiyem aracına bir çeki demiri taktırmak ve onun arkasına ruhsat ve vergi gerektirmeyen 750 kg yi aşmayan bir çekme karavan almandır.....Bir dönem karavancılık yaptım ....bu konu hakkında baya bir bilgim vardır...Her türlü yardımcı olurum....Bu şekilde yapacağınız masraf daha az olacağı gibi konforunuz daha iyi olacaktır...Zaten o tavanı bulsanız bnile en az 1500....2000 tl dir.Araç için kasetli tuvalet marin lavabo flojet ocak sistemi trumatik sistem derken size 10.000 tl civarına çıkacaktır...Oparaya çok iyi bir çekme karavan bulabilirsiniz....