Ön Kapı açma mandalı aydınlatması

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Bunu özellikle ön yolcu koltugunda oturan şahısların gece araçtan inerken kapı açma mandalı arama süresini 1 saat ten 1 saniyeye düşürmek için uyguladım :) Aklımda bir kaç uygulama daha var onlarıda yapınca resimlerini paylaşırım.

mfaydin

Daimi Üye
Çok güzel olmuş. Ne ile Nasıl yaptığını anlatabilir misin abi...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Fosforlu bir EXİT yazısıda yapıştırılabilir aslında daha çekici olur :D

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
güzel olmuş elinize sağlık *tup*

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Gayet basarili olmus ama kapinin acma mandalini bulamayan vatandas trafige hic cikmasin....:D

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
güzel olmuş d1 d2 ler için bu sorun yok allaha şükür

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
mfaydin tarafından yazılan metin:
Çok güzel olmuş. Ne ile Nasıl yaptığını anlatabilir misin abi...
üç adet şerit led kullandım,enerjiyi cam kumanda takımının beslemesinden aldım.Mavi,kırmızı ve beyaz renk ledleri denedim,beyaz daha karizma durdu :)

bakiergul tarafından yazılan metin:
Gayet basarili olmus ama kapinin acma mandalini bulamayan vatandas trafige hic cikmasin....:D
Valla Baki abi iş yerinde mühendisinden tut teknisyenine kadar kim arabaya gece bindiyse,inerken bir arayış içerisinde oluyorlardı.Bundan sonra olmazlar sanırım :p

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
değişik bişey olmuş ama güzel olmuş emeğine sağlık

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
değişik bişey olmuş ama güzel olmuş emeğine sağlık

power64

Daimi Üye
güzel olmuş hakaten ALLAH zekana zeval vermesin bide şu havalandırma panelinin altındaki cep e küçük bi aydınlatma bulabilirmisin?

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
power64 tarafından yazılan metin:
güzel olmuş hakaten ALLAH zekana zeval vermesin bide şu havalandırma panelinin altındaki cep e küçük bi aydınlatma bulabilirmisin?
Bahsettiginiz vites körügünün hemen önündeki göz sanırım,aklımda topidonun üstündeki yer için led uygulama var.Işık gücünü az tutarak her ikiside güzel olabilir.

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
emeğine sağlık beyaz led yerine cam kumanda düğmeleri ile aynı renkte yanı turuncu yapsan daha güzel olurdu kanısındayım daha orjinal dururdu.

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
geremy tarafından yazılan metin:
eline sağlık.
Teşekkürler.

ademozkaragul tarafından yazılan metin:
emeğine sağlık beyaz led yerine cam kumanda düğmeleri ile aynı renkte yanı turuncu yapsan daha güzel olurdu kanısındayım daha orjinal dururdu.
Teşekkürler.Beyaz renk kapılar için daha dikkat çekici oldu.Turuncu ledi torpido üstü ve vites körügündeki göz için kullanıcam.Göze fazla batmamış olur.

kurt

Daimi Üye
Hocam çok yaratıcı olmuş eline sağlık ,ben de geçen gün aracın iç aydınlatmalarını beyaz led ampüllerle değiştirdim.İçeri gece çok hoş oldu lakin led ampüller kapı açıldığında otomatik olarak yanıyor ve çok güzel de beyaz ışık veriyor ama kapı kapatıldığında ampül yavaşça kararıyor ama tam olarak sönmüyor hafifce yanmaya devam ediyor.Bu konuda bilgisi olan var mı ? Bu değişimi deneyen var mı ? Selamlar.

FireExit

Onursal Üye
kurt tarafından yazılan metin:
Hocam çok yaratıcı olmuş eline sağlık ,ben de geçen gün aracın iç aydınlatmalarını beyaz led ampüllerle değiştirdim.İçeri gece çok hoş oldu lakin led ampüller kapı açıldığında otomatik olarak yanıyor ve çok güzel de beyaz ışık veriyor ama kapı kapatıldığında ampül yavaşça kararıyor ama tam olarak sönmüyor hafifce yanmaya devam ediyor.Bu konuda bilgisi olan var mı ? Bu değişimi deneyen var mı ? Selamlar.

Araç içi tesisatla oynamak zararlı diye biliyorum... Daha önce örneklerini gördüm... Ama marka başkaydı... Ama servisde de sakın dediler...