Ön diskler hakkında

dogustan fiat

Azimli Üye
Tepki
32
Adı
Yağız
Merhaba arkadaşlar bugün arabayı yıkatmaya götürdüm fakat her seferinde kış olmasına rağmen disklere sakın su tutmayın derdim bugün unuttum sölemeyi tam tutarken gördüm ama iş işden geçti yinede bu soğuk havalarda disk çok ısınırmı sizce? Bn sonradan elimle baktım ılıktı... Yani kısacası sizce hemen öle bir sefer disklere su tutmayla yamulurmu zarar görürmü hemde yaz değil şuan havalar çok sıcak değil... Zaten bide köpük fln sıktı fırçaladı su tutana kdr aradan 10 dkkaya yakın geçti soğumuşmudur sizce yaz olmadığı için şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
benimkine sıcakkende tuttular sıkıntı yok Allah'a şükür.sizinkinde sıkıntı olacağını sanmam.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.038
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Valla ben yaptım tuttum suyu tuttum suyu çünki hoşuma gidiyordu o siyah tozların akması ve sonuçta disklerim egilmiş gecen seneki aynı Doblomdu 550tl ödeyip disk ve balatalar değişti tecrübe oldu bidaha yapmıyorum

Son düzenleme:

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
hususui sıcakken ve sürekli olması sıkıntı olabilir.ama benim ARAÇ 62,000 OLDU.SIKINTI YOK Allah!a şükür.

ali0635

Onursal Üye
Tepki
828
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Ne kadarda dikkat etseniz oluyo yinede

Benim de araç 250kmdeyken garantiden değişti daha sonra 3 kez dışarda torna yapıldı şimdi yine frene basınca yüksek hızda direksiyon titriyor artık değişecek diskler

Başka marka 20 den fazla aracım oldu hiçbirinde torna bile yaptırmadım kime sorsam fiatın malzeme kalitesizliğinden olduğunu onaylıyor