Normalmi bu fiyat....

biyoradyolog

Azimli Üye
Bugün servise gittim mazot filtresini değişmek için,usta mazot pompası sızıntı yapmış kenarlarında mazot var dedi pompanın iç takımını değiştirdiler 150 parçalar 50 tl işçilik,hidrolik yağı azalmış tamamlayalım dedim birde baktık pedalların yanında direksiyon milinin olduğu yerde yağ var 30tl malzeme 120tl işçilik,bilgisayara bağlama ve rot balans toplamda 400tl verdim.servisin aldığı işçilik fiyatları normalmi arkadaşlar 30tl parça 120tl işçilik....

ucuz bile sayılabilir.ben arabamın pompasına bosch diesel veya fiat servisten başkasına elletmem!diğerleri yapalım derken yıkıyorlar!pompa işi ya servisin ya bosch'un işidir!

geremy

Onursal Kurucu
normalde normal değil.garanti yoksa servise gitmeye gerek yok bence

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
norml bence fiyat bu işleri yetkili serviste mi yaptırdınız

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
geçmiş olsun.
-yetkili servis için pompa işçiliği normal.
-fren hidroliği ile ilgili olan kısım ise pahalı gözüküyor.pahalı dediğim yeri aslında pek anlayamadım; pedalların orada yağ vardı derken o kısıma nasıl bir işlem uyguladılar ki 120 TL. işçilik aldılar? malzeme her ne ise 30 TL. ama bu işlemde biraz şişirme var gibi.
-bilgisayara bağlama ve rot balans için de yetkili servis için 50 TL. normal gözüküyor, malum adı üstünde yetkili servis..

biyoradyolog

Azimli Üye
Eksik bilgi vermiim düzeltiyim.hidrolik yağı dediğim hidrolik direksiyon yağı.direksiyonun keçelerinden kaçırıyormuş.bunun için 30tl parça 120tl işçilik aldılar.birde ısıtma bujilerinden biri patlamış tanesini işçilik dahil 35tl dediler.aslında servise gitmesem 50-60tl az verecektim ama serviste tüm birimler olduğu için rota orayagit git şurdan parça al sıkıntısı olmadı.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben de garanti bitince servise gitmeme taraftarıyım ve öyle de yapıyorum zaten :) ama pompa için acıma abi verdiğin paraya. normal.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geçmiş olsun.hayırlı olsun.

replay

Daimi Üye
Bende garanti bitince servise gitmem ama senin bileceğin iş :)
Geçmiş olsun.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bence servise gitmeyin biz dolmuşu aldıktan 3 ay sonra bıraktık servisi en pahalı yaptıracağın motor ve beyindir