navimedia navigasyon

holigans1910

Yeni Üye
sitemizin desteklediği navimedia ürününü kullanan varmı acaba her hangi bir sıkıntı problem yasatıyormu, blue me sistemimize uyum saglayacakmı , ayrıca işlemcisi bir sitese samsung 600 mhz yazıyor farklı bı yerde farklı bır marka 700 mhz yazıyor bize gelicek olan cihaz hangi işlemciyi kullanıyor.Almayı düşünüyorum.Kullanan abilerim sizlerden haber beklıyorum sağolun :)

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
sitemizin desteklediği navimedia ürününü kullanan varmı acaba her hangi bir sıkıntı problem yasatıyormu, blue me sistemimize uyum saglayacakmı , ayrıca işlemcisi bir sitese samsung 600 mhz yazıyor farklı bı yerde farklı bır marka 700 mhz yazıyor bize gelicek olan cihaz hangi işlemciyi kullanıyor.Almayı düşünüyorum.Kullanan abilerim sizlerden haber beklıyorum sağolun :)

Evet bende bu ürün için aynı soruyu soracaktım ama benden önce Koray kardeşim sormuş,cihazı kullan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
serdar aga navimedyanın bizzat kendi temsilcisi vardı sitede.ne oldu o?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
multimediacıyı arayıp teamdoblodan arıyorum diyin gerekli bilgiyi verirler size bence en doğru o şekilde alırsınız

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
kendilerinden bilgi almak başka, kullanan arkadaşlardan bilgi almak başka , kullanan arkadaşların memnuniyeti çok daha önemli bunu merak etmiştim.yinede teşekkür ederim. :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
tabi kullanandan bilgi almak başak ama teknik bakımdan bilgi almak için demiştim yine kullanan birileri yorum yazar

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız