MuLTiJeT MoToR

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
multijetmotor.png

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Zamanında 1ve 1.4 hacimler arasında en iyi ödülü almış die duydum ayrıca kango 1.9 dci vardı bende turbo yoktu ama araba ölü gibiydi.Ayrıca 75lik connect var turbolu oda öleydi. 1.3 75hp dobloya bindim yarış arabası gibi gelmişti bana. Sonra araç değiştirirken dobloyu sırf çekişi gidişi için alındı diebilirim kangoo'da ölüyormuşuz :) İşkence başka bişi değil. Gecen hafta sonu Kuşadasında gittim yolda 90Lık bu yeni connectler vardı bendede doblo benim arkam full doluydu kanepe koltuk koliler falan arka dikiz aynasından arka gözükmüyor yani düşünün. Connect 90lık yazıyordu arabada ben o halde kalkışta biraz ağır kalmama rağmen onu 170 le geçtim :) yüklü arabada gitmeside süper oluyor yola yapısıyor araba :) Bence kendi klasmanındaki en iyi motor.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cetin tarafından yazılan metin:
Zamanında 1ve 1.4 hacimler arasında en iyi ödülü almış die duydum ayrıca kango 1.9 dci vardı bende turbo yoktu ama araba ölü gibiydi.Ayrıca 75lik connect var turbolu oda öleydi. 1.3 75hp dobloya bindim yarış arabası gibi gelmişti bana. Sonra araç değiştirirken dobloyu sırf çekişi gidişi için alındı diebilirim kangoo'da ölüyormuşuz :) İşkence başka bişi değil. Gecen hafta sonu Kuşadasında gittim yolda 90Lık bu yeni connectler vardı bendede doblo benim arkam full doluydu kanepe koltuk koliler falan arka dikiz aynasından arka gözükmüyor yani düşünün. Connect 90lık yazıyordu arabada ben o halde kalkışta biraz ağır kalmama rağmen onu 170 le geçtim :) yüklü arabada gitmeside süper oluyor yola yapısıyor araba :) Bence kendi klasmanındaki en iyi motor.

helal olsun valla iyi geçmişsin ama bu motor biraz daha farklı hava borusu felan hep demirden yapmış.....

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
cetin tarafından yazılan metin:

helal olsun valla iyi geçmişsin ama bu motor biraz daha farklı hava borusu felan hep demirden yapmış.....
Ben yanlıs anladım k bakma. Motordan anlamam hiç kaputu acmışlıgım yoktur :)

globetroter

Saygın Üye
Ben ilk kalkışta 1.9 caddy ye atlıyorum diyorum inanmıyorlar. tamam 3 vitesten sonra caddy uzuyor ama kalkışta çok kez denedim caddy ye ayrım boy fark attım 1.3 75 likle.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
hmm

globetroter

Saygın Üye
Arkadaşlar 1.3 multijet 75hp ye chip box yaptıran varmı veya bilgisi olan. ben biraz araştırdım 90 hp lerin fiziksel olarak 75 hp den farkı yokmuş. sadece yazılım farkından 15 hp artmış. ama sonradan takılan chip boxlar ne kadar kullanışlı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
globetroter tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar 1.3 multijet 75hp ye chip box yaptıran varmı veya bilgisi olan. ben biraz araştırdım 90 hp lerin fiziksel olarak 75 hp den farkı yokmuş. sadece yazılım farkından 15 hp artmış. ama sonradan takılan chip boxlar ne kadar kullanışlı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

ben 1 ay anlattım kimse tınmadı!chip box taktıran var.genel olarak TUV onaylı superchip atılıyor.95 hp oluyor araç.Başka markalarda var ama üç aşağı beş yukarı hepsi aynı nanenin renkleri...biri lacivert biri turuncu!

globetroter

Saygın Üye
RAPTOR tarafından yazılan metin:

ben 1 ay anlattım kimse tınmadı!chip box taktıran var.genel olarak TUV onaylı superchip atılıyor.95 hp oluyor araç.Başka markalarda var ama üç aşağı beş yukarı hepsi aynı nanenin renkleri...biri lacivert biri turuncu!

yakıt değişiyormu? motor ömrüne zararı varmı? duman yapıyormu ? bilginiz varsa

poyraz38

Azimli Üye
Arkadaşlar bn 2009 model 1.3 mjet doblo ile 2011 model 110 luk conneti geçtim belki inanmassız!! ama geçtim mesafe kısaydı. Bn geçemem sandm ama Doblomun kalkışta ki Atıklıgına güvenerek kapıştım Ve İlk kalkışta Dobloyla geçtim daha sonra Connet bni geçmeye kalkarken yol bittiii..... Sonuçta Doblo Atıklıgıyla geçtimm :))

globetroter

Saygın Üye
poyraz38 tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar bn 2009 model 1.3 mjet doblo ile 2011 model 110 luk conneti geçtim belki inanmassız!! ama geçtim mesafe kısaydı. Bn geçemem sandm ama Doblomun kalkışta ki Atıklıgına güvenerek kapıştım Ve İlk kalkışta Dobloyla geçtim daha sonra Connet bni geçmeye kalkarken yol bittiii..... Sonuçta Doblo Atıklıgıyla geçtimm :))

dogrudur kardeş. kalkışta doblo cok atak. hele 2200 devirden sonra turbo açıyorya hasta oluyorum. dobloyu tanımayanlar biniyor sağ koltuga yaw 1.3 motorun çekişine hayret ediyorlar..*clap*

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
RAPTOR tarafından yazılan metin:

yakıt değişiyormu? motor ömrüne zararı varmı? duman yapıyormu ? bilginiz varsa

yakıt %10 civarı azalıyor,tork %15,motor gücü %30 artıyor...motor mrüne bi etkisi olsa fiatın kendisi niye yapsın?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ben zaten haftaya mersindeyim...orda bayiisi var.gidecem hususi bayiden bilgi alacam!burada da paylaşacam!

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
1.9 da olurmu olursa kaç para

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
700 den aşşa yapan yok diyorlar ,varsa da dandiktir diyolar yav..

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bu aleti kendin takabiliyomusun yoksa servis felanmı takıyor..çok komplike bişey gibi görünmedi gözüme ama.Adsl modem gibi:D

Dark Knight

Fenomen Üye
serdarengin tarafından yazılan metin:
bu aleti kendin takabiliyomusun yoksa servis felanmı takıyor..çok komplike bişey gibi görünmedi gözüme ama.Adsl modem gibi:D

Ortak sen uydu net taktır daha bi performanslı olur :p