Yardım Muane ucreti

yassintaskale

Azimli Üye
Doblo
Adı
Yasin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhabalar araç muane ücreti kredi kartı ile ödediğimiz de fark aliyor mu alıyorsa ne kadar teşekkürler

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Merhabalar araç muane ücreti kredi kartı ile ödediğimiz de fark aliyor mu alıyorsa ne kadar teşekkürler
Alınıyor komisyon adı altında araç cinsine göre bizim araçlarda yaklaşık 20 tl gibi bir fark çıkıyor. Bu konuda bir şey daha eklemek istiyorum. Geçen yıl konuyu Cimer'e yazmıştım neden peşin para ile ödeme yapıyoruz diye. Asıl maksadım ise peşin para mevzusu değildi. Oraya randevu ile gidiyoruz birde orada sıraya girip para ödeme işlemi için beklemek zorunda kalıyoruz bu hem zaman kaybı hem de iş kaybına ve daha da önemlisi yazın sıcaklarda kışın ise soğuk havalarda kaldığımız zor durumu belirtmek içindi. Sağ olsunlar bizleri çok düşündükleri için !!! sadece kredi kartına ödeme işlemini dikkate almışlar. Benim önerim randevu ile beraber ücreti de yatırıp gittiğimizde bu tür mağduriyetlerimizin giderilmesiydi. Sonuçta orada sadece aracın km si soruluyor. Bu da elzem bir durum olmasa gerek. Artık bakanlıktan bununla ilgili gerçekten bir çalışma yapılsın diye bekliyoruz. Laf la peynir gemisi yürümüyor demiş atalarımız.

Son düzenleme:

Sbr35

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sabri
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Güncel haliyle 30Tl fark alınıyor

elegance23

Yeni Üye
Doblo
Adı
Yaşar
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
Gri
Haziran 16 da yaptım muayeneyi 1134 TL muayene ücreti 50 TL 1günlük gecikme 20 TL kredi kartı ödeme farkı olmak üzere toplam 1204 lira alındı
180 TL de egzoz muayene vardı