mp3 isimli teyp

FireFrost

Aktif Üye
öncelikle iyi sürüşler :)

d2 kasa doblomda opsiyonel mp3 teyp var.bugüne kadar nero adlı programın mp3 cd bölümünden ile 3 tane cd yaptım. fakat teyp cd leri geç okuyor veya bazen disk error deyip 10. da okuyor. bugün 140 sarkılık eski bir arabesk cd si geçti elime taktım direk okudu. acaba benmi cdleri yanlış yapıyorum? nasıl yapmam gerekir? şimdiden tşkkürler :)

hardcrss

Onursal Üye
cd leri yazdırırken yazma hızını düşürün. nero yüksek hızda yazıyordur, teypte bu yüzden okuyamıyordur.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
nero mp3 diski yarat seçeneği bazen sıkıntı oluyor onun yerne nerodan veri cd si yarat kısmından cd yapın ve düşük hızda yazdırın sorun olmaz. birde çok dandik cd bazen çalmıyor.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ben o neroyu hiç sevemedim.direk xp den oluşturuyorum hiç sıkıntı olmuyor tabi çocuklar oynaya oynaya çizene kadar.

hardcrss

Onursal Üye
ben o neroyu hiç sevemedim.direk xp den oluşturuyorum hiç sıkıntı olmuyor tabi çocuklar oynaya oynaya çizene kadar.

abi senin arabada usb girişi yok mu? neden cd ile uğraşıyorsun ki?

FireFrost

Aktif Üye
teşekkürler :) düşük hızda veri cdsi oluşturmuştum. dediğim bgibi oluyordu. bu sefer kaliteli bir cd-rw ye yazdıracağım inş bi sıkıntı olmaz. ayrıca içinden ekran çıkan teypler yakışırmı d2ye ?

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
yakışırda teyp yuvasının şapkası ekranın tam açılmamasına neden olabiliyor bazı kullanıcılar yaşamıştı bu sıkıntıyı. aldığınız yerde deneyin sıkıntı olursa başka modellere bakın illa biri olur.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

abi senin arabada usb girişi yok mu? neden cd ile uğraşıyorsun ki?

yok ismail im ya.bulututlu modellerde var.1000 tl fark var.değmez diye ondan almadım bende.