MP 3 KASET ADAPTÖRÜ ÇOK ACİL YARDIM İSTİYORUM ARKADAŞLAR.

eneslim

Azimli Üye
SLMLER DOBLO TEAMIN GÜZEL İNSANLARI

ARACIMDA DOBLONUN ORJİNAL TEYBİ MEVCUTTUR.. KASETLE UĞRAŞMAYIM DİYEREK BİR TANE MP3 ÇALAR ALDIM
BİR TANEDE KASET ADAPTÖRÜ ALDIM. BAĞLANTILARI YAPIP KASETİ TAKTIM.. KASET BİR TARAFA DÖNÜYOR BİR TARAFA DÖNMÜYORDU... BİR KAÇ SANİYE ÇALDI DAHA SONRA OTOMATİK ÇEVİRİCİ KASETİ ARKA YÜZÜNE ÇEVİRDE A YÜZÜ B YÜZÜ DAHA SONRADA GERİ VERDİ... BİRAZ İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM.. KASET ADAPTÖRÜNÜN İÇİNDEKİ ÇARKLARI SÖKÜN SORUN OLMAZ DEDİLER ONLARI SÖKTÜM TEKRAR DENEDİM. KASETİ İLK TAKINCA ÜÇ SANİYE FALAN ÇALIYO DAHA SONRA B YÜZÜNE ÇEVİRİP DAHA SONRA GERİ VERİYO.. TEYPTEN MUTLAKA BİR AYARLARI OLMASI LAZIM. BİLEN ARKADAŞ VARSA LÜTFEN ÇOK ACİL CEVAP VERSİN.. SORUN NEREDEDİR.??? ŞİMDİDEN TSKKÜRLER.

geremy

Onursal Kurucu
kısa bir süreliğine kullandım ama sorun olmamıştı teyp ile ilgili bir ayar olacağını sanmıyorum

eneslim

Azimli Üye
bir türlü düzen aldıramadım iki gündür uğrasıyorum. mesela sen yaptığın işlemi kısaca anlatırmısın. kaseti takıp kulaklık girişini mp3 çalara bağlamak yeterlimi yani.????

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
Kaseti açıp içindeki dişlileri çıkartınız ve mp3'ün keyfini çıkarın.
Kolay gelsin

eneslim

Azimli Üye
slmlar akşam aynen dediğiniz gibi içindeki çarkların tamamını söktüm ama deliklerdekinide söktüm..... onun zararı olurmu sizce... onları gerimi takmam gerekiyo.. sökülmüs haliyle koydum. aynı hatayı verdi kaseti takınca ilk üç saniye normalçalıyor sonra sarma devam ederken kaseti geri veriyo..

geremy

Onursal Kurucu
eneslim tarafından yazılan metin:
bir türlü düzen aldıramadım iki gündür uğrasıyorum. mesela sen yaptığın işlemi kısaca anlatırmısın. kaseti takıp kulaklık girişini mp3 çalara bağlamak yeterlimi yani.????

aynen öyle.

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
İçini boşaltın önemli olan ordaki okuyucu kısım var orası, çarkların herhangi bir önemi yok