MOTOR TEMİZLİĞİ

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
malzemeler
1 litre yağ sökücü
sünger
küçük fırça
su
parlatıcı
bez

ilk önce motorumuzun üzerine su sıkıyoruz ki kirler yumuşasın daha sonra yağ sökücü ile iyice kirleri yumuşatıp üzerine sünger ve fırça ile köpürtüyoruz ki heryerdeki kirler temizlensin daha sonra su ike duruluyoruz imkan var ise tazlikli hava ile kurutuyoruz daha sonrada parlatıcı ile parlatıoruz

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
bilgiler için teşekkürler.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
herkese rica ederim

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
paylasim icin tesekkurler...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
bu motor temizliği deyince tırsıyoruz biraz ya.. işte elktronik aksam beyin felan sudan zarar görebilir diye... nedir oğuz bu durum... yani su sıkıyoruz yazmışsın ya bir zararı oluyor mu ıslanmasının behsedilen kısımların...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bu motor temizliği deyince tırsıyoruz biraz ya.. işte elktronik aksam beyin felan sudan zarar görebilir diye... nedir oğuz bu durum... yani su sıkıyoruz yazmışsın ya bir zararı oluyor mu ıslanmasının behsedilen kısımların...

abi vallahi ben hep yıkarım diğer doblolarıda yıkıyordum hiç birşey olmuyor servistede yıkarken ıslıyorlar hiç bişey olmaz ama arabanın sigorta kutusuna ve beynine dikkat et fazla ıslmama geri kalan heryeri yıkıyorum hiçde bişey olmaz benzinlidede bujilere dikkat etmek lazım dizele bişey olmaz servistede aynı şekilde şakır şakır yıkıyorlar

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

abi vallahi ben hep yıkarım diğer doblolarıda yıkıyordum hiç birşey olmuyor servistede yıkarken ıslıyorlar hiç bişey olmaz ama arabanın sigorta kutusuna ve beynine dikkat et fazla ıslmama geri kalan heryeri yıkıyorum hiçde bişey olmaz benzinlidede bujilere dikkat etmek lazım dizele bişey olmaz servistede aynı şekilde şakır şakır yıkıyorlar

teşekkürler kardeşim anladım... bölüm moderatörlüğünün hakkını veriyorsun..*tup**tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

teşekkürler kardeşim anladım... bölüm moderatörlüğünün hakkını veriyorsun..*tup**tup*

rica ederim abi temizlik yapmayı çok severim hiç üşenmem gece saat 12 lere kadar temizlik yaptığımı bilirim:D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
malzemeler
1 litre yağ sökücü
sünger
küçük fırça
su
parlatıcı
bez

ilk önce motorumuzun üzerine su sıkıyoruz ki kirler yumuşasın daha sonra yağ sökücü ile iyice kirleri yumuşatıp üzerine sünger ve fırça ile köpürtüyoruz ki heryerdeki kirler temizlensin daha sonra su ike duruluyoruz imkan var ise tazlikli hava ile kurutuyoruz daha sonrada parlatıcı ile parlatıoruz
beyin olayını korumak kollamak gerekmiyormu dostum?
dobloda beyin nerdedir resim ekleyebilirmisiniz...teşekkürler..

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
malzemeler
1 litre yağ sökücü
sünger
küçük fırça
su
parlatıcı
bez

beyin olayını korumak kollamak gerekmiyormu dostum?
dobloda beyin nerdedir resim ekleyebilirmisiniz...teşekkürler..

benim aracın geçen radyatör hortumu yıltıldığında, usta alta ulaşmak için beyini de sökmüştü... sol farın hemen arkasında üst kısımda yer alıyor....

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli