MEVLÜT AMCANIN DOBLOSU KAÇ LİRA EDER?

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
sizin fizik hocası hiç binmiş mi jtd dobloya :):)

slhle_d

Daimi Üye
mevlüt amca sen basmadığın için gitmez ya dea motoru açılmamıştır.ben 170 gördüm o araçla 5 yetişkin ve bagaj full ve kırsal mazottu o zaman.
satmazsa 4 lastik al mutlaka.
SLM MEHMETCİĞİM, BEN İLK ALDIĞIMDA 136 KM Yİ GÖRDÜM. 1500 BAKIMINDA SERVİSE BU ARABA GİTMİYOR DEDİM. ONLARDA KAÇ DEDİ 136 DEDİM . KİTAPCIĞINI OKUDUNMU DEDİ YOK DEDİM. ORDA YAZAR DEDİ MAX. SÜRAT 141 KM İMİŞ.ŞİMDİDE 133KM YE KADAR ANCA ÇIKIYOR. TEK FAYDASI SÜRATDEN CEZA YEMİYORUM. SAĞOL SLM MEVLÜT AMCA.

o komple yalan baki amca.d3 1,6 son hız 164 2,0- 179 1,3 ise 156 km gösteriyor ama millet kadranı deviriyor.onu bana galerici de demişti ben 170 yaptım 175-180 i de görürdü belki dedim senin motor gitmiş o zaman demişti.ama sattığım arkadaş hala kullanıyor.:D:D:D

Kitapçıklarda verilen değerler spor amaçlı bir araç değilse genellikle son vitesin bir altındaki viteste göreceği max. sürattir.
Mesela 6 iler bir araç ise ilk 5 vites hızlanma, 6 vites ise rahatlama ve ekonomi vitesidir. 5 ileri olanlarda da ilk dört vites hızlanma, 5 rahatlama ve ekonomi vitesidir.Verilen maksimum sürat bilgisi de son vitesin bir altında yapacağı en çok km dir bu da aracın kesiciye gireceği nokta civarıdır.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
SLM, ARKADAŞLAR. MAX HIZA AÇIKLIK GETİRİYİM. KİTAPCIKDA 141KM SAAT YAZIYOR. AYRICA 65 BEYGİR, YANİ 1910 CC DÜZ MOTOR. TDI DEĞİL. ARABAYI ALDIĞIM GÜNÜN ERTESİNDA ANTALYA YA GİTDİM 673KM YAPTIM . AMA GERÇEK BU. O GÜN 136KM BUGÜN 133KM. SLM MEVLÜT AMCA.

benimki de düz dü baki amca.ayrıca jtd ler 200 basıyor zaten.

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR, DÜLDÜLDE, ŞUNU DENEDİM. BOŞTA GAZA SONUNA KADAR BASTIĞIM DEVİRE DÜZ YOLDA 5. VİTES DE DE HEMEN HEMEN ULAŞIYORUM. SONUŞ 133 KM SAAT. BUNUN BAŞKA BİYOLU VARMI BİLMİYORUM. 1992_2001 ARASI TOYOTA 1.6 GL KULLANDIM. 200 BASTIĞIM ZAMANLAR OLDU. ACİLK Bİ DURUM İÇİN 440KM Yİ 3 SAAT 15 DAKİKADA ALDIM. YANİ YAVAŞ SÜREN Bİ KİŞİ DEĞİLDİM. AMA VASITA GİTMEYİNCE YAPACAK Bİ ŞEY YOK. İLGİLENEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER. SLM MEVLÜT AMCA.