Merceksiz Xenon

taner

Azimli Üye
Arkadaşlar dün aracımın sislerine ve kısalara 600 K cenmax xenon taktırdım ama hayal kırıklığına uğramadım dersem yalan olur ışığı çok dağıtıyor mercek olmadığından dolayı ve karşıadikini gözünü alıyor ne yapsam kararsız kaldım bugün gidip farı en düşük seviyeye aldırcam çok ileriyi aydınlatıyor içerden ayar yaptım ama yinede çok ileriyi gösteriyor ve çok dağılıyor ışık.

Bu konuda tavsiyeleriniz warmı acaba bi çok kişi taktırıyor hatta şahin doğanlara bile takıyolar nası sorun yaşamıyolar anlamıyorum.

12112009397.jpg

Bu Resimde Sislerde Açık
12112009399.jpg

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
benim burda bile gözümü aldı? İzmirlidoblo yöneticimiz Çağdaş arkadaş sana yardımcı oalcaktır bu konuda. Gelir bugün.

izmirlidoblo

Daimi Üye
mercek takıcaksın o da sahibinden.comda var 300 ytl sisleri her yerde açma bi de yükseklik ayarını en altta tut ben küfür bile yiyorumnormal alış yani

taner

Azimli Üye
topaloglu tarafından yazılan metin:
muayene zamanın geldiyse bu haliyle geçemezsin bu bir...ikincisi ise ben bu konuda her zaman sade'den yanayım bakınca görüntü hoş ama bu şekilde yola gidersek hele birde trafikte biriyle takışırsak bizim görüntü böyle hoş olurmu işte orası meçhul...o_O

Artık her arabada war şahinlerin çoğunda görüyorum farları en alçakta kullanınca pek sorun olmuyo. Hem benim için hem karşıdan gelen için.

Pasam

Daimi Üye
Bende en yakın zamanda taktırmayı düşünüyorum bizim doblo düşük model oldugundan sis farı yok ayrı tesisat cekilmesi lazımmıs bakalım nolcak.

geremy

Onursal Kurucu
çakma xenon kullanmayında ne takarsanız takın.hem orjinal kitler eskisi gibi pahalı değil artık.