MAXİ'YE ELVEDA

tamz

Daimi Üye
Arkadaşlar 1 sene önce II.el olarak aldığım doblo maxi’mi sizin de bildiğiniz ciddi motor sorunları sebebiyle üçe beşe bakmadan satmak zorunda kaldım. Artık araba baca gibi mavi duman atmaya, sesler çıkarmaya başlamıştı... Acı tatlı bir çok anımı yaşadım , çocuğum gibi baktım.Vallahi adama anahtarı teslim ederken bile kötü oldum, hatta sattığım adam yenisini almışsın boşver takma diye teselli etti ama nafile....Şu anda d3 ile devam ediyorum ama yine maxi alacağım...Çevrenizde falan gördüğünüz temiz , düşük km si olan maxi’lere talibim... İyi forumlar, Allah size de doblo’larınıza da zeval vermesin :)

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
hayırlı olsun maxi gitti demek :)

Dark Knight

Fenomen Üye
Çok sevdiğim bir laf var, yaşadığınız belki hoş değil ama her işte bir hayır vardır. Belki ısrarcı olup satmasanız başınıza daha büyük işler açacaktı. Maddi olarak bahsetmiyorum, belki manevi yönden de başınıza iş açacaktı. Hayırlısı olsun. Geremy 'nin dediği gibi zararın burasından da dönmeniz kar. Ben de ilk aracımı otomatik şanzumandaki sorun nedeni ile değerinin çok altında satmak zorunda kalmıştım.

tamz

Daimi Üye
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Çok sevdiğim bir laf var, yaşadığınız belki hoş değil ama her işte bir hayır vardır. Belki ısrarcı olup satmasanız başınıza daha büyük işler açacaktı. Maddi olarak bahsetmiyorum, belki manevi yönden de başınıza iş açacaktı. Hayırlısı olsun. Geremy 'nin dediği gibi zararın burasından da dönmeniz kar. Ben de ilk aracımı otomatik şanzumandaki sorun nedeni ile değerinin çok altında satmak zorunda kalmıştım.

İyi lafmış...Sağolasın :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
senin maxi yi gördüm ilanlarda stickerden tanıdım valla :) :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizde az kalsın satıyoduk o gece uyuyamamıştım ama allahtan anlaşamadılar ve domlomuz bizde kaldı

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Hayırlısı olsun .....İnşallah yeni alacağın daha iyi olur.....

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
hayırlısı olsun...yeni aracını biz de sabırsızlıkla bekliyoruz..