Doblo Led xenon mantıklı mı

Ukeskin16

Yeni Üye
Doblo
Adı
Umut
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Led xenon takmayı düşünüyorum hatta tum ampulleri lede dönüştürmek istiyorum deneyen var mi muayeneden bir problem çıkar mı yoksa mercekli led xenon buldum önlere onu takmayı düşünüyorum
Merak eden olursa tiryaki oto var instagrama bakin çok güzel modülleri vs var denemek istiyorum ama sonra patlamayalım 😁

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

d3 doblo(1.3)

Yeni Üye
Doblo
Adı
Efe
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Led xenon takmayı düşünüyorum hatta tum ampulleri lede dönüştürmek istiyorum deneyen var mi muayeneden bir problem çıkar mı yoksa mercekli led xenon buldum önlere onu takmayı düşünüyorum
Merak eden olursa tiryaki oto var instagrama bakin çok güzel modülleri vs var denemek istiyorum ama sonra patlamayalım 😁
Sana kalmış birşey ama aracına yakışır birşey yapacağına emin ol.

archeron

Daimi Üye
Doblo
Adı
Yusuf
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.2
Araç Yılı
2001
Renk
Gümüş
Kaliteli bir ürün alıp far ayarı yapmayı öğrenirseniz tabii ki daha iyi. Lütfen saçma sapan ürünlere para verip milleti kör etmeyelim + Mercekli led (led xenon diye bi şry yoktur bu arada) diyw satılan ürünlerin performansı baya düşük bu arada. Halojenle aşağı yukarı aynı aydınlatmayı sağlıyor fakat sadece beyaz renkte. :) Muayenede bi problem çıkmaz ben bi-led'lerle geçtim.