Lazer ile Cam renklendirme

bunyas288

Daimi Üye
Arkadaşlar lazer ile camlar renklendiriliyormuş bu konu hakkında bilgisi olan veya yaptıran varmı acaba benım camlar filmli ama arka sürgülü camda açıp kaparken problem oluyo ayrıca rezistans arka camdaki filmleri ara ara eritmiş.

geremy

Onursal Kurucu
bildiğim iki şey birincisi tüm camların sökülüp yapıldığı ikincisi ise maliyetli olduğu
tahminim doblonun tüm camları 700 den aşağı tutmaz.

bunyas288

Daimi Üye
geremy tarafından yazılan metin:
bildiğim iki şey birincisi tüm camların sökülüp yapıldığı ikincisi ise maliyetli olduğu
tahminim doblonun tüm camları 700 den aşağı tutmaz.

Yapma ya geremy o kadar tutarmı dersin *stress* camların söküldüğünü okudumda fiyatın bu kadar yüksek olacağını tahmin etmiyorum bu camların yenisi ne kadarki *bugs* Fiyatların düştüğünden bahsediyolar oto forumlarında bide bizim arka cam yapıştırma değilmi nasıl sökecekler *helpless*

geremy

Onursal Kurucu
bir kaç yıl önce otolarınki 500 civarı diye okumuştum forumlardan.
bi daha yapıştırırlar arka camı bilemiyorum.
kırılırsa nasıl değişirse öyle yapılır sanırım.

ERCAN

Daimi Üye
Bundan 20 gün evvel bodrumda uğurlu glass marka olarak komple cam fiyatı aldım..450 liraya peşin yaparız dediler..camları bırakıyorsun yenisi takılıyor...manisaya gideceğim için orda daha ucuz olacağını düşünerek..erteledim..akhisarda uğurlu glass ve dora cam olarak 200 lira fiyat aldım..sadece farklı olan ön cam değişmiyordu..vizeden geçmesi mümkün değilmiş..siparişi tamamlayamadıkları için ..vaktim sınırli olduğundan erteledim..başka bir oto camcısı ise başka bir konuya değindi..camların üzerinde TSE yazısı ve E 117 diye bir sembol olmasza olmazmış,,yani bu işin aslı astarı net gelmedi bana..