Lastik basınç uyarısı

mertsoy

Azimli Üye
Doblo
Adı
mert
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
beyaz
Doblo 2016 lastik basınç sensörü uyarı sitemi tamamı ile iptal edilebiliyor mu ? Yazlık ve kışlık jantlı olarak lastiklerin var ama hepsine sensör takma imkanım yok o nedenle tamamen iptal etmek istiyorum bu konuda bilgisi olan var mı?

cengaver53

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Günümüzde araçların bilgisayardan farkı yok nasıl ki bir özellik arabaya katmak istediğimizde aynı zamanda programını beyinden aktif edebiliyorsak aynı şekilde onu etkisiz yapmak için beyinden iptal ettirmek gerek.

dejavu474

Azimli Üye
Doblo
Adı
ahmet sarıkaya
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Doblo 2016 lastik basınç sensörü uyarı sitemi tamamı ile iptal edilebiliyor mu ? Yazlık ve kışlık jantlı olarak lastiklerin var ama hepsine sensör takma imkanım yok o nedenle tamamen iptal etmek istiyorum bu konuda bilgisi olan var mı?
mrb kardeş lastik basınç sensörü ne tuhaftır benim 2018 premio + 120hp araçta yok sanırım ilginç bir durum. sensör kaç ps ye düşünce uyarı veriyor gidip arababın lastigin havasını indirecem

mertsoy

Azimli Üye
Doblo
Adı
mert
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
beyaz
36 altında uyarı veriyor ama benim sıkıntı tammen iptal etmek istiyorum bende yaz kış olmak üzere 9 tane jantlı lastik var ben hangibirine basınç sensörü takacagim