Konyada fiat doblo ustası

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Merhabalar fiat doblo 1.4 2006 model benzin lpgli aracım var aracımda çekiş düşüklüğü yaşıyorum usta tavsiyeniz varmı.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Facebook grubumuzdada paylaşabilirmisiniz

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Facebook kullanmıyorum usta tavsiyeniz varmıdır

Heyzin

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Merhabalar fiat doblo 1.4 2006 model benzin lpgli aracım var aracımda çekiş düşüklüğü yaşıyorum usta tavsiyeniz varmı.
Konya Fiat Koyuncu Bayi ye Git en iyisi ora

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
oraya gittim 12 bin tl fiyat çıkardılar 4 bin tlye motoru yaptırdım komple rektefiye ilk servise bıraktım sanayiye gitmeden onayım olmadan arabayı sökmüşler 400 tl de söküm parası aldılar motoru parça halinde yükledim sanayide yaptırdım fahiş fiyat servis koyuncu başka öneriniz varsa sevinirim.

Heyzin

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hasan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
oraya gittim 12 bin tl fiyat çıkardılar 4 bin tlye motoru yaptırdım komple rektefiye ilk servise bıraktım sanayiye gitmeden onayım olmadan arabayı sökmüşler 400 tl de söküm parası aldılar motoru parça halinde yükledim sanayide yaptırdım fahiş fiyat servis koyuncu başka öneriniz varsa sevinirim.
Konfiat var oraya bak istersen

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Teşekkürler ustam orayıda ziyaret etttim benzinli doblo hiç anlamıyorlar 1.4 motor sıkıntılıymış kimse yanaşmıyor araç virüslü:)

legendgokcer1997

Daimi Üye
Doblo
Adı
Gökçer
Kan Grubu
0 -
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2007
Renk
Safari beji
Teşekkürler ustam orayıda ziyaret etttim benzinli doblo hiç anlamıyorlar 1.4 motor sıkıntılıymış kimse yanaşmıyor araç virüslü:)
7 senedir kullaniciyiz aynı aractan var 1.4 2007 çekiş dusuklugunden once yapılan işlemler oldu mu araca yada sesinden soluğundan tahmininiz bir terslik var mı bir sorun yapilmadiginda bir çok sikinti doğurur zamanla o yüzden anlatırsanız belki yardımım dokunur

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Abicim ben bu arabadan ustalardan çok çektim istanbuldan aldım daha 2 sene oldu alalı beri yüzümüzü güldürmedi bi triger değiştiremedik ustalar 2 kez değiştirdim ikisindede yolda kayışı çıkardı 2 kere motor yaptırdım şuanda konyaya bıraktım sentesine bakıyorlar beyinden daha önce kendim buldum yaptırdım arızayı ustalar bulamadı şimdide gaz yemiyor üst kapak açık uğrsşıyorlar ustasına denk gelemedik kasaplara denk geldim hep şimdi yapılırsa bineceğiz puntoyla albea benzinli motorlarda sıkıntılı bizim yollar rampa araba bize gelmiyor anlaşıldı.

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Aparatla senteyi ayarlayamıyorlar kasnak dişli hepsini değiştirdim gergisini ters gerdirmişler ustalarımız araçta tekleme gaz yemiyor sentesi kaçık ateşlemeyi bozuyor gibi bujilerinede baktırdım bobinlerede cebimde obd cihazıyla gezer oldum en son anahtar takımı alcam izeltaş kendim başlayacan bu işe;-)

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Araç sürekli triger ya diş atliyor ya kayış çıkıyor şimdi senteye geldi gaz yiyor benim soruma cvp verecek forumdan üye varmı neden trigerle sorun yaşarım 2 defa sibop çaktı 14 bin tl masraf ettim dahada düzen tutmuyor en fazla 5 ay gidiyor yine sorun veriyor doblodan illallah ettim.

legendgokcer1997

Daimi Üye
Doblo
Adı
Gökçer
Kan Grubu
0 -
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2007
Renk
Safari beji
Araç sürekli triger ya diş atliyor ya kayış çıkıyor şimdi senteye geldi gaz yiyor benim soruma cvp verecek forumdan üye varmı neden trigerle sorun yaşarım 2 defa sibop çaktı 14 bin tl masraf ettim dahada düzen tutmuyor en fazla 5 ay gidiyor yine sorun veriyor doblodan illallah ettim.
Benzinliyi bilen yok ustayım diye geçinen dediğin kasap tiplilerde kuru ezber dizel gibi anlamadan dinlemeden araştırmadan yapiyo sonuç bu çok geçmiş olsun inşallah çözülür sorunun krank devir sensorune de bakıldı mi

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Arabayı konya sanayiye bıraktım ermenekte otobüsle dönüyorum yarın gidip alcam araç sentede sorun yine beni yolda koyacak güvenemiyorum ustalara ua bende sıkıntı var ya arabada yada ustalarda

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Bursaya kadar gideceğiz bu gidişle bu yörelerde yapan yok bu arabayı

Turhan33

Azimli Üye
Doblo
Adı
Turhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Özel Güvenlik
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Gümüş Gri
Sensörlerde sıkıntı yok eksantrik sensörü sağlam diyorum ustaya şimdi bir tane boşuna sensör aldık kurcalaya kurcalaya yapacak master yaptı ustalar;-)