koltuk yanındaki plastik kırılması

YAVUZ57

Yeni Üye
ön koltuklarda kapı tarafında plastik parça koymuşlar ve bu parça ayak çarpması, takılma vs. nedenlerle kırılıyor bu konuda ne yapabilirim paylaşırsanız sevinirim

erdem0zkan

Azimli Üye
Yenisini alıp takmaktan başka çare göremiyorum benim de şoför tarafınınki kırık parçacılara sormadım ama olacağını sanmıyorum o kadar elzem bi aksam değil çünkü.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
4 senedir kullanıyorum benımde hıc basıma gelmedi amcaoğlumun basına gelmişti pantolonun paçası takıldıgı için kırılmıştı aracın garantisi olduğu içinde serviste ücretsiz değiştirmişti...

engin_64

Aktif Üye
hocam cok pahalı bir malzeme değil arkadas garantiden degistirdiler demis ona sasırdım benimkisini garantiden degistirmediler söför taraftakini kendim kırmıstım 15 tl verdim serviste taktılar simdi yolcu tarafınıda kuzenim kırdı onuda aynı paraya taktırabilirim herhalde ama bi dip not olarak yeni taktıkları daha ice basık orjineli gibi dısta değil o sivri kısım ve galiba cok kırılan bir malzeme servisten blunabiliyor beklemeden..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
çokta pahalı bişey değilmiş

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Benimki de inerken topuğumun çarpması sonucu ön vida yerinden kırıldı. Henkelin PATTEX diye bir yapıştıcısıyla yapıştırdım, 1 hafta sonra benden ağır bir arkadaş koltuk ayarlarıyla oynayıp arabayı kullandı ve tekrar aynı yerden kırıldı. Ben de bu sefer japonla yapıştırdım dün. Bekleyip göreceğiz artık...
Buradan TOFAŞ ve FİAT'ı esefle kınıyorum. Zira böyle bir plastiği ancak Çinliler imal eder ve kullanır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Benimki de inerken topuğumun çarpması sonucu ön vida yerinden kırıldı. Henkelin PATTEX diye bir yapıştıcısıyla yapıştırdım, 1 hafta sonra benden ağır bir arkadaş koltuk ayarlarıyla oynayıp arabayı kullandı ve tekrar aynı yerden kırıldı. Ben de bu sefer japonla yapıştırdım dün. Bekleyip göreceğiz artık...
Buradan TOFAŞ ve FİAT'ı esefle kınıyorum. Zira böyle bir plastiği ancak Çinliler imal eder ve kullanır.

evet o parçaya ayak çarpıyordu ama bizim d1 de 6 yılda hiç kırılmadı zaten biz onları bile deri kaplamıştık

hsn3414

Daimi Üye
kafasına takan varsa servisten değiştirebilir ama benimkide vida yerinden kırık hiç aklıma bile gelmiyor :D

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz

evet o parçaya ayak çarpıyordu ama bizim d1 de 6 yılda hiç kırılmadı zaten biz onları bile deri kaplamıştık

Ben de 6 yıl d1 kullandım öyle bir parçanın varlığından dahi haberim yoktu. Üstelik benim d2, premio yani zamanının en dolu doblosu.
Kafaya takmıyoruz ama ayağımız takılıyor malesef ;)

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
22 tl den aldım opardan o parçayı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

Ben de 6 yıl d1 kullandım öyle bir parçanın varlığından dahi haberim yoktu. Üstelik benim d2, premio yani zamanının en dolu doblosu.
Kafaya takmıyoruz ama ayağımız takılıyor malesef ;)

d1 active ise o parça yoktur zaten activelerde yok

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
aynı parçayı bende arabayı ilk aldığımda kırmıştım :D:D:D paçam takılmıştı.servisten aldım hemen değiştirdim.3-5 liralık bişeydi.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
aynı parçayı bende arabayı ilk aldığımda kırmıştım :D:D:D paçam takılmıştı.servisten aldım hemen değiştirdim.3-5 liralık bişeydi.

babama 3-4 tl ye almışlar dedim gitti hemen aldıgımız yere sordu adam 25 dedi bu sefer :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
iyi yine 25 liraysa

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
benim arabadakini arkadaşım kırdı.orjinali 20.00tl.yalnız temiz kullanıcıysanız kırılmaz.banane diyen araba kullanıcıysanız devamlı o parçayı kırarsınız.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
temizi pisi yok ki musti.....sen kırmıyorsun...devenin biri basıp kırıyor...