klima ve oto cam sistemi

tanersariyer

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba bende aileye yeni katıldım fark ettim de guzel ortam var.. kısa bır sorum olacak goruşlerınızı bıldırırsenız sevınırım

2006 1.4 doblo aldım yenı guzel ve temız bakmışlar araba 80.000 de
sorum şu ..: bu araca otomatık cam ve klıma taktırmak ıstesem ayrı ayrı fıyatlandırma konusunda yardımcı olabılecek arkadaşım varmı

teşekkur ederım ...

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
Aramıza Hoşgeldin tanersariyer...
KONU UYGUN YERE TAŞINDI...

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
otomatik cam yapma konusunu forumda yazmıştık ordan bakınız

ayintap

Aktif Üye
tanersariyer tarafından yazılan metin:
arkadaşlar merhaba bende aileye yeni katıldım fark ettim de guzel ortam var.. kısa bır sorum olacak goruşlerınızı bıldırırsenız sevınırım

sorum şu ..: bu araca otomatık cam ve klıma taktırmak ıstesem ayrı ayrı fıyatlandırma konusunda yardımcı olabılecek arkadaşım varmı

teşekkur ederım ...

hoşgeldin, tanersariyer
1.4 motorada klimanın performansını etkileyeceği düşüncesindeyim fiyatından önce bence verimliliğini araştır derim

tanersariyer

Yeni Üye
ayintap tarafından yazılan metin:
tanersariyer tarafından yazılan metin:

teşekkur ederım ...

hoşgeldin, tanersariyer
1.4 motorada klimanın performansını etkileyeceği düşüncesindeyim fiyatından önce bence verimliliğini araştır derim

anladım paşam ya bırde hadı klımadan gectık otomatık cam taktırmak nıyetındeyım ama bu orta konsoldakı orjınal dugme takımının ismini bulamıyorum paşam net de bakıyorum hanı cıkma falan da olsa olur ..yada fıyatı ne kadar..