Kasko Ve Trafik Poliçesi Nisan Ayı'nda Bitenler.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ah o babalar. :) bende de var bitane. :):)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Allah başımızdan eksik etmesin :) :) kendince onlarda haklı

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
arabayı 7 şubatta aldım 2002 doblo 235 TL ye trafik sigortasını yaptırdım , kasko sordum ucuk fiyat verdiler.
dısarda 1,500-2,250 TL arası. kendim bankacıyım kendi sigorta şirketimiz var personellere bakan o bile 1,250 çıkardı yaptırmadım
valla bu neya modell düştükçe fiyatlar ucuyor sanırım :(:(

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
Sigorta 712 tl mi ne oluyor arkadaş. Bu ne böyle

valla aynen.benimkilerde bu ay bitiyor şansa bak.geçen ay bitseydi iyiymiş.nasip.hayırlısı olsun.hanefi araçta kaza falan varmıydı ya da sizde.ayrıca kaskoyu hangi türden yaptırdın.

fiyat araştırması yapmadan sigorta yaptırmayın arkadaşlar ,
tanıdık diye gittim bi sigortacıya bana 435 TL fiyat cıkardı Trafik Sigortası neyse tanıdık ya verdi kredi kartını hallet dedim ,
Neyse aradan 3-4 saat geçti bi yerden geçiyordum baktım sigorta şirketi,
S.a - A.s dedim hesaplarmısın ne kadar , bi hesapladı çocuk 235 TL dedim noluyor.
Nolcak peki ben yaptırdım dedim , meğer Aynı gün ise iptal ettirebiliyormuşuz, ALlahtan hallolduda yarı yarıya kaara geçtim
yoksa kazıklancaktık :):)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Sigorta 712 tl mi ne oluyor arkadaş. Bu ne böyle

valla aynen.benimkilerde bu ay bitiyor şansa bak.geçen ay bitseydi iyiymiş.nasip.hayırlısı olsun.hanefi araçta kaza falan varmıydı ya da sizde.ayrıca kaskoyu hangi türden yaptırdın.

fiyat araştırması yapmadan sigorta yaptırmayın arkadaşlar ,
tanıdık diye gittim bi sigortacıya bana 435 TL fiyat cıkardı Trafik Sigortası neyse tanıdık ya verdi kredi kartını hallet dedim ,
Neyse aradan 3-4 saat geçti bi yerden geçiyordum baktım sigorta şirketi,
S.a - A.s dedim hesaplarmısın ne kadar , bi hesapladı çocuk 235 TL dedim noluyor.
Nolcak peki ben yaptırdım dedim , meğer Aynı gün ise iptal ettirebiliyormuşuz, ALlahtan hallolduda yarı yarıya kaara geçtim
yoksa kazıklancaktık :):)

aynen.2-3 yerden fiyat almak lazım.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Benim araç 35 plaka 400 TL trafik sig. ödedim şubatta. 2 hafta önce de hasarsızlık ile birlikte kasko 700 TL. Geçen sene kasko 850 TL idi ben 800 vermişdim sigortacıma çıktım dükkandan. Bu arada araç kazasız.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
dikkat edin Allah kaza göstermesin ama bi kaza durumunda aracınızın tam hasarını karşılaması veya pert olursa başınızın ağrımaması için kaskonuzu full kaskoya dönüştürün. 1 nisan dolayısı ile önceden yapılmış olan kaskolar ful kasko değil artık. normal 2. seçenek kasko olarak kayırlara geçirildi. Aradaki farkı verip geçirebiliyorsunuz full kaskoya.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
dikkat edin Allah kaza göstermesin ama bi kaza durumunda aracınızın tam hasarını karşılaması veya pert olursa başınızın ağrımaması için kaskonuzu full kaskoya dönüştürün. 1 nisan dolayısı ile önceden yapılmış olan kaskolar ful kasko değil artık. normal 2. seçenek kasko olarak kayırlara geçirildi. Aradaki farkı verip geçirebiliyorsunuz full kaskoya.

senin kinin şartları nasıl oldu fethi.hangi kasko seşeçeneği ve orjinal parça seçeneği mi,yetkili servis mi bunlar da seçilecekti galiba yeni kaskolarda.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

senin kinin şartları nasıl oldu fethi.hangi kasko seşeçeneği ve orjinal parça seçeneği mi,yetkili servis mi bunlar da seçilecekti galiba yeni kaskolarda.
abi ben hanefi hatlar karıştı sanırım :)
valla poliçede bi farklılık göremedim. zaten full kasko olunca birşey seçme imkanı yok. sadece genişletilmiş kaskoda dediğin gibi seçenekler var diye biliyorum.
gördüğüm farklılıklar,
sınırsız yol yardım,
araç benzin bitince yardımı sınırsız,
kaza durumunda araç hangi şehirde yapılacaksa o ilde konaklama otel hizmeti karşılanması
normal çalınma, sel..vs. olan şeyler var yine.

birde ben olan kaskomu hasarsızlık indirimiyle devam ettirebiliyormuşum onu öğrendim. yani 400 olması gereken kasko yine 400 tl olarak yapılabiliyormuş ama normal kasko olarak yapıyorlarmış. full istersen indirimle 900 tl demişlerdi öylede oldu.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

valla poliçede bi farklılık göremedim. zaten full kasko olunca birşey seçme imkanı yok. sadece genişletilmiş kaskoda dediğin gibi seçenekler var diye biliyorum.
gördüğüm farklılıklar,
sınırsız yol yardım,
kaza durumunda araç hangi şehirde yapılacaksa o ilde konaklama otel hizmeti karşılanması

birde ben olan kaskomu hasarsızlık indirimiyle devam ettirebiliyormuşum onu öğrendim. yani 400 olması gereken kasko yine 400 tl olarak yapılabiliyormuş ama normal kasko olarak yapıyorlarmış. full istersen indirimle 900 tl demişlerdi öylede oldu.

hanefi kusura bakma kafam dalgın ve biraz bozuk ondan bizim hatlar karışmış.ama seçmen gerekiyordu basında çıkan haberlere göre.sadece kaza seçeneği bile olsa kaskoda yarın yine sıkıntı çıkar.sen serviste yaptırmak istersin kasko şirketi dışarıda bu ve pert olsa(Allah göstermesin)aracın değeri neye göre belirlenecek onlar bile seçilmesi gerekiyordu.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

gördüğüm farklılıklar,
sınırsız yol yardım,

hanefi kusura bakma kafam dalgın ve biraz bozuk ondan bizim hatlar karışmış.ama seçmen gerekiyordu basında çıkan haberlere göre.sadece kaza seçeneği bile olsa kaskoda yarın yine sıkıntı çıkar.sen serviste yaptırmak istersin kasko şirketi dışarıda bu ve pert olsa(Allah göstermesin)aracın değeri neye göre belirlenecek onlar bile seçilmesi gerekiyordu.
abi 3 senedir halk bankasına yaptırıyorum ama inan bende hiç anlamıyorum hiçbişey sormuyolar. ama araç bedelini bütün kasko çeşitlerinde aynıymış yani bi site belirlenecekmiş hangi kasko çeşidi olursa olsun o siteden bakıp o anki piyasaya göre fiyat verilecekmiş. yani hiçbi firma yada hiçbi kasko türünün aracın değeri hakkında oynama yapması önlenmiş. a kasko da araç bedeli şuysa b kaskosunda da öyle olcakmış. tek olumlu yanı bu :) o kadar parayı alınca bi adalet düşünmüşler. ama hangi site o kimse bilmiyor.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
onu sordum işte.aslında belirlenmesi gerekiyordu.bize bilgi verilmesi lazım o konuda.tabi ki haberlerden okuduğumuz kadarıyla.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
evet benimde aklım ona takıldı önceden poliçede araç bedeli yazardı ama şimdi yazmıyor Allah ne kaza bela göstersin nede kaskoya gerek kalsın.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
evet benimde aklım ona takıldı önceden poliçede araç bedeli yazardı ama şimdi yazmıyor Allah ne kaza bela göstersin nede kaskoya gerek kalsın.

araç bedeli o yüzden yazmıyor hanefi.Allah göstermesin bir şey olduğunda o referans alınan yerdeki otalama fiyat geçerli olacak.o yüzden bize bildirmeleri gerekirdi.sen bir telefon edipte sor istersen yarın.hem öğrenmiş oluruz.benimde bu ay bitiyor.24 ünde.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
abi yarın karabüğe gidiyorum sorma imkanım yok malesef, ben bankadaki bi bayan var her sene ona yaptırıyodum ona sormak lazım teli de yok :) gitmeden kaskoydu sigortaydı yaptırayım dedim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
abi yarın karabüğe gidiyorum sorma imkanım yok malesef, ben bankadaki bi bayan var her sene ona yaptırıyodum ona sormak lazım teli de yok :) gitmeden kaskoydu sigortaydı yaptırayım dedim

iyi yapmışsın hayırlısı olsun.bizim sitedeki kaskocuya bilgilerimi vermiştim dönecekti.bakalım artık.

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
banada biri kasko fiyatlaması cıkarsın bakalım kaç para çıkacak :)