Karabüklü Doblocular

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kebir
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
inşaallah kardeşim.*tup*

merhaba, ben istanbulda oturuyorum ama karabükte üniversitede öğrenciyim yarı karabüklü sayılırım 🙂 tabi dobloyu getiremiyorum malum öğrenciyiz. 🙂

merhaba, ben istanbulda oturuyorum ama karabükte üniversitede öğrenciyim yarı karabüklü sayılırım 🙂 tabi dobloyu getiremiyorum malum öğrenciyiz. 🙂
hoşgeldiniz....

safranbolu harika bir yer gerçekten muhteşem üniversitem bittiğinde babam giresuna almaya gelmişti beni dönüste askerlik arkadasının yanına uğramak için kastamonuya geçmiştik kastamonudan dönerken karabük üzerinden boluya gitmeye karar verdim daha değişik yerler görelim demiştim çünkü artvine giderken hep aynı yolu kullanıyorduk değişiklik olsun diye kastamonu üzerinden karababüğe gittik gerçekten harika bir yer türkiyede gezip görülmesi gereken en önemli bir yer

ne zaman memlekete gitsem izmit bolu tosya osmancık üzerinden gidiyorum önümüzdeki bayramda tekrar artvine gitmeyi düşünüyorum ama bu sefer istanbul karafından karadeniz kıyısında gitmek istiyorum bakalım kısmet ama o taraflara yolum düşerse safranboluya uğramadan orda bi türk kahvesi içmeden gitmem bir yere

Bizde Karabük Merkezdeyiz Herkese Selamün Aleyküm

Dosyalar

• DSC_0431.JPG
    DSC_0431.JPG
    132,8 KB · Okunma: 14
Back