KAPORTADAKİ ÇİZİKLER

AlankoliqLaz

Aktif Üye
S.A ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM..

ARACIMA BAZI AFEDERSİNİZ ŞEREFSİZLER SAĞINI SOLUNU ÇİZMİŞLER BAZIALR DERİN BAZILARI DERİN DEĞİL BUNLARI NASIL KAPATIRIZ MAALİYETİ NEKADAR OLUR KENDİM YAPABİLİRMİYİM HANGİ MALZEMELER GEREKLİ VB. BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.

ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
geçmiş olsun

çiziklerin fotolarını eklerseniz daha net bilgiler verebiliriz ama derin olmayan çizikler pasta ile giderilebilir fakat çiziğe tırnak takılıyorsa pasta iş görmez bunun için çzik bölgeyi en ince su zımaparası ile hafif zımparalayın daha sonra rutuş boyası ile çiziği kapatın boya iyice kuruyunca yine en ince su zımparası ile boyayı düzeltin ardından pasta ile parlatın onun ardındanda cila ile son parlatma işini yapın ben bu uygulamayı denedim bence sonuç güzel oldu ama bu iş için biraz dikkatli olun yoksa boyaya zarar verirsiniz

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
geçmiş olsun.ALLAH büyük belalardan korusun.yapanlarda ALLAH'ında belalarını bulsun.

Kerim

Daimi Üye
Geçmis olsun.Derin çizikler su zımparası ile halledilir.Daha önceden zımpara yapmadıysanız bence hiç bulaşmayın.Hurda bir panelde alıştırma yapın.Zımpara izlerini gidermek için polisaj makinesi şart,elle çok zor.Sıralama şöyle:
Su zımparası + Rütuş boyası + Su zımparası + Yün ped(boyayı çok aşındırır) + m105(kalın pasta)

Bunları yaptıktan sonrada iyi bir waxla boyayı koruma altına almak
Malzemeleri buradan temin edebilirsiniz:
http://erdemboya.ticaretimiz.com/

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Geçmis olsun.Derin çizikler su zımparası ile halledilir.Daha önceden zımpara yapmadıysanız bence hiç bulaşmayın.Hurda bir panelde alıştırma yapın.Zımpara izlerini gidermek için polisaj makinesi şart,elle çok zor.Sıralama şöyle:
Su zımparası + Rütuş boyası + Su zımparası + Yün ped(boyayı çok aşındırır) + m105(kalın pasta)

ama muhakkak önceden deneme yapın pişman olmayın

AlankoliqLaz

Aktif Üye
geçmiş olsun.
lütfen küçük harf kullanın.

saolun. kusura bakmayın bidaha olmaz.

geçmiş olsun

çiziklerin fotolarını eklerseniz daha net bilgiler verebiliriz ama derin olmayan çizikler pasta ile giderilebilir fakat çiziğe tırnak takılıyorsa pasta iş görmez bunun için çzik bölgeyi en ince su zımaparası ile hafif zımparalayın daha sonra rutuş boyası ile çiziği kapatın boya iyice kuruyunca yine en ince su zımparası ile boyayı düzeltin ardından pasta ile parlatın onun ardındanda cila ile son parlatma işini yapın ben bu uygulamayı denedim bence sonuç güzel oldu ama bu iş için biraz dikkatli olun yoksa boyaya zarar verirsiniz

saolun. fotoğrafları çekip yüklerim bir iki gün içinde. bilgi için teşekkürler.

geçmiş olsun.ALLAH büyük belalardan korusun.yapanlarda ALLAH'ında belalarını bulsun.

saolasın. aminnn aminnn..

saolasın. bilgi için teşekkürler. haklısınız ilk önce denemek lazım öbür türlü arabayı hepten mahvetmek var beceremeyip o daha kötü.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bizim arabayıda çiziyolar arada bi çok sinir oluyorum bi kez yakalamıştım dövüyodum babam bırakmadı.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ALLAH bu tip lerden korusun