Kapı döşemeleri...

Black Hawk

Saygın Üye
Arkadaşlar benim aracın kapı içleri ve koltukları mavi.. (Aynı kumaştan) Kapı içindeki önlerde 2 parça arka kapılarda tek parça kumaş kaplamalı kısımları söküp deri giydirme yapıp geri takmayı planlıyorum. tabi bu arada kapladığım deriyle uyumlu bir renkte koltuk kılıfı taktıracağım.

Kapı içindeki bu bölümleri söküp takma tecrübesi olan varmı aranızda. nelere dikkat etmeliyim. Vidaları, alyanları sökme kısmı kolay tırnakları vs başka biyerlerine zarar vermek istemiyorum.

Konuyla ilgili terübesi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Tabi birde bu deri kaplama fikrim hakkındaki yorumlarınızı da...

Son olarak aracım gümüş gri. bu araca kapı içlerine ve koltuklarına sizce en çok ne renk yakışır?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
altın krem rengi bence en ideal olanı. Bizim burada Ankara da deri döşeme koltuklar filan hepsi 500 civarı gibi birşey tutuyordu ama senin için bi sorayım istersen. Benim de aklımda var döşeme. Bir yerden başlayalım. Evet arkadaşlar yaptıran ya da tecrübesi olan arkadaşalrdan tavsiyeler bekliyoruz.

Black Hawk

Saygın Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
altın krem rengi bence en ideal olanı. Bizim burada Ankara da deri döşeme koltuklar filan hepsi 500 civarı gibi birşey tutuyordu ama senin için bi sorayım istersen. Benim de aklımda var döşeme. Bir yerden başlayalım. Evet arkadaşlar yaptıran ya da tecrübesi olan arkadaşalrdan tavsiyeler bekliyoruz.

Sana zahmet fiyat alırsan memnun olurum abi. Yaz sonuna doğru bu işi çözme taraftarıyım. Krem rengi benim de planım.. Doblo VIP lerdeki gibi ama VIP ler hep siyah onlarda hoş duruyo Gümüşe nasıl gider bakmak lazım...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
doğru senin açık gri. Benim koyu gri.Griler ama tonlar döşeme rengini de değiştirir.

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
korkulacak bişey yok ben de söktüm değiştirdim bir şey olmadı ilk tecrubeme ragmen foto ları var bakabilirsin !