kapı ceplikleri sokülüşü

HAMZA MUTLU

Azimli Üye
arkadaşlar öncelıkle herkese merhaba bnm aklımda su sıralar ses sıstemı yapma fikrim var arcım d2 kasa 2012 model ön kapılardakı hoparloru nasıl sokerım bılemedım koldayama yerını sokebiliyorum ama daha ılerısını bılmeden kurcalamak ıstemedım kapı ceplıklerını nasıl sokebılırım on kapılardakı plastık aksamı yardımcı olabılır mısınız şimdiden tesekkurler

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kapı döşemesinin komple sökülmesi gerekli diye biliyorum ama söken vardır yardımcı olurlar

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bi tanıdığa sormuştum göstermişti 3 tane vidası var. bir yada 2 adet kol dayamanın altında biri cam açma kapama düğmesini tornavidayla kanırtıp çıkarın aldında bi vida daha göreceksiniz. En son kapı açma kolunun ordakinide sökün ve dikkatlice yukarıdaki tırnakları kırmadan çıkarın gelir biraz çekin vidaları çıkarsanızda kendini çok zor bırakıyor tırnaklar tutuyor.
Takarkende önce tırnakları döşeemeye vura vura oturtun sonra vidaları takın bu kadar. Tırnaklar kırılabilir ama önemli değil çok fazla tırnak var yarısı kırılsa bile diğerleri yeter zaten çok ucuz sanayiden tırnakda alabilirsiniz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
söktüğünüz parçalara yeni tırnak takmak en mantıklısı

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
malesef kendim sökmedim bi akrabam anlatmıştı oto döşemeci kendisi.