Doblo Kahramanmaraş ve çevresi Doblo ustası önerir misiniz?

Fatih Bal

Yeni Üye
Doblo
Adı
Fatih
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Merhaba değerli forum üyeleri, Aracım 1.2 doblo 2005 model, aracımda hararet sorunu var daha doğrusu ısı muşiri devreye girmediği için fan açmıyor ve buna bağlı olarak hararet yükseliyor. 6 ay kadar önce yine aynı problem baş gösterdi ısı muşiri değişti ama yine aynı sorun oldu, üstelik kar yağarken ve arabayı yormuyorken. Aracı 2005 yılında sıfır almıştık. Bir kaç daha problemi var rica etsem işinin gerçekten ustası, ilgilenen tanıdık ustalarınız varsa önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim Kahramanmaraş Afşin'den selam ve saygı ile..

Dosyalar

• 20210217_021804.jpg
    20210217_021804.jpg
    821,3 KB · Okunma: 2

Neyzen2046

Azimli Üye
Doblo
Adı
Neyzen Yunus
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Merhaba değerli forum üyeleri, Aracım 1.2 doblo 2005 model, aracımda hararet sorunu var daha doğrusu ısı muşiri devreye girmediği için fan açmıyor ve buna bağlı olarak hararet yükseliyor. 6 ay kadar önce yine aynı problem baş gösterdi ısı muşiri değişti ama yine aynı sorun oldu, üstelik kar yağarken ve arabayı yormuyorken. Aracı 2005 yılında sıfır almıştık. Bir kaç daha problemi var rica etsem işinin gerçekten ustası, ilgilenen tanıdık ustalarınız varsa önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim Kahramanmaraş Afşin'den selam ve saygı ile..
Merhaba Fatih Bey... Kahramanmaraş merkezdeyim. Bu sorunu sanayide tanıdığım bir arkadaşım var . Kendi BMW Mercedes gibi araçlarda cok iyi . Benim Dobloyu da ona götürüyorum devamlı. Size mutlaka yardımcı olacaktır. Ya da yonlendirecektir. Gelmeden önce telefon açıp konuşun. Sizi oyalamaz. Avsaroglu oto...05323415002 Aydın Usta... Benim selamımı da söyleyin Neyzen Yunus Akgün...Selamlar...