Jant - Lastik

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Abi d3 bilhassa sordum onlarda da aynı şekilde olacakmış, en güzeli alttan almak kendileri de söylüyo kilit milit de taksanız patlatıyorlar diyor. Normalde de böyle bir uygulamamız yok bir sefere mahsus sizi özel müşteri statüsüne sokarak yeni stepne vereceğiz gibi bişii dediydi hatun.
Yerim senin statünü diyeydin ya.............Sen merak etme ben ona öyle birşey yaparım ki hükümet kuvveti bie sökemez onu......

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Abi d3 bilhassa sordum onlarda da aynı şekilde olacakmış, en güzeli alttan almak kendileri de söylüyo kilit milit de taksanız patlatıyorlar diyor. Normalde de böyle bir uygulamamız yok bir sefere mahsus sizi özel müşteri statüsüne sokarak yeni stepne vereceğiz gibi bişii dediydi hatun.
Yerim senin statünü diyeydin ya.............Sen merak etme ben ona öyle birşey yaparım ki hükümet kuvveti bie sökemez onu......

Valla ben bi daha alta koymam, zaten zor kopartıyorum yenisini :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

Valla ben bi daha alta koymam, zaten zor kopartıyorum yenisini :)
Sen bilirsin .....Ama ben şimdiden kafamda canlanbdırdım sistemi hemen yazayım...Jantın iç yuvarlağından daha geniş yani bijon deliklerinin dışı kadar biryuvarlak kalın sac yapacaz...Sonra bu sacın ortasından 10mm lik bir 30 cm lik dişli rot yani çubuk kaynatacaz jantın ortasına gelecek yerden aracın içinden 11 mm lik matkapla delik deliyoruz ...Bu flanşlı rotu alttan takıp üsten pulla sıkıyoruz yemin ederim arabayı parçalaması lazım alması için......Denemesi bedeva ben yapayım sen izle.....

Dark Knight

Fenomen Üye
Sen bilirsin .....Ama ben şimdiden kafamda canlanbdırdım sistemi hemen yazayım...Jantın iç yuvarlağından daha geniş yani bijon deliklerinin dışı kadar biryuvarlak kalın sac yapacaz...Sonra bu sacın ortasından 10mm lik bir 30 cm lik dişli rot yani çubuk kaynatacaz jantın ortasına gelecek yerden aracın içinden 11 mm lik matkapla delik deliyoruz ...Bu flanşlı rotu alttan takıp üsten pulla sıkıyoruz yemin ederim arabayı parçalaması lazım alması için......Denemesi bedeva ben yapayım sen izle.....

Sabah servise uğradım. Abi stepne takılacakmış dediler. Yok aman takmayın bagaja koyun dedim. Şaşırdılar. Servis elemanı ile biraz sohbet ettiğimizde o da aynı senin bahsettiğini söyledi. Mantıklı geldi ama şerefsiz aracın altına zarar verir sırf çıkaramadım diye onu düşünerek içeri aldırdım.

Dark Knight

Fenomen Üye
Adige_samet tarafından yazılan metin:
doğru adamların 5 kuruş için yapmayacakları iş yok :mad:

Valla hatam olmadığı halde benim sütten ağzım yandı bi kere bagajdan bi stepne kadar yer kaybederim ama olsun. Adam bakacak araç yeni altta stepne 0 yine çalacak. Benim anlamadığım bu kadar çalınma ve şikayet varken neden hala stepneyi altta tutuyorlar. Hadi orda ısrarcısın, alttan tamamen kapat ya da paliolardaki gibi içerde havuz gibi yer yap oraya al. Olmadı bagaja dik koy. Bu kadar mı zor bunu yapmak yaa.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

cnkshn

Saygın Üye

d3 lerde farklı sistem var. kim dediki aynı şekilde diye ?

cnkshn

Saygın Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-aksesuar-ekipman-stepne-kilit-sistemi-fiat-doblo/detay

bu arada gezinirken böyle bişi gördüm.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cnkshn tarafından yazılan metin:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-aksesuar-ekipman-stepne-kilit-sistemi-fiat-doblo/detay

bu arada gezinirken böyle bişi gördüm.
Bizim istanbuldakizmirliye gerek bundan :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
güzelmiş ama fiyat pahalı geldi bana
*hmm*
ama stepneden daha değerli değil :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
öylede sonuçta bir demir parçası iki kanak yapmış koymuş adam o fiyat çok fazlaaa :eek:
ama ya stepnen çalınırsa ne olucak :)

_spectacular_

Saygın Üye
çalınmaz çalınmaz çok çalınacak dersen bi demir parçası al ilandaki gibi demire iki kaynak at tamamdır :D

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
çalınmaz çalınmaz çok çalınacak dersen bi demir parçası al ilandaki gibi demire iki kaynak at tamamdır :D
ama ilandaki gibi sağlam olmaz bence :)