Jant kapağı boyama

onurergin

Aktif Üye
Arkadaşlar forumda aradım taradım bulamadım bu konu hakkında başlık. Gözden kaçtımı bilemiyorum. Jant kapaklarını siyaha boyamak istiyorum. Lastikleri değiştirip 15" siyah jant takmayı planlıyordum ama askıya almak zorunda kaldım. Şimdi kapakları siyaha boyasam nasıl durur fikir almak istiyorum ve nasıl bir boya kullanmam gerekir ? Aracım yıldız mavisi d2.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kapakları nalbırdan siyah sprey boya alıp boyayabilirsin ama bence güzel olmaz tabi zevk meselesi

cnkshn

Saygın Üye
sac jantları siyaha boyasanda kapaklar gri kalsa olmazmı ?

tabi sac jantların gri ise

onurergin

Aktif Üye
sprey boya aklıma geldi ama ne kadar kalıcı olur onu bilemedim. boyadan sonra cilaya vs gerek varmı onları merak ediyorum. ilk önce deneme yapıcam eski bir jant kapağı ile. takıp bakıcam nasıl duruyor duruma göre boyarım kendi kapaklarını. teşekkürler.

onurergin

Aktif Üye
cnkshn tarafından yazılan metin:
sac jantları siyaha boyasanda kapaklar gri kalsa olmazmı ?

tabi sac jantların gri ise
jantlar siyah ama yer yer paslanma var onları da temizleyip boyamayı düşünüyordum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
biz dayımın anadolunun plastik ön ızgarasını beyaza boyadık 2 sene oldu hiçbi atma olmadı ama eski bi kapakta denemek iyi olur

Dark Knight

Fenomen Üye
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
biz dayımın anadolunun plastik ön ızgarasını beyaza boyadık 2 sene oldu hiçbi atma olmadı ama eski bi kapakta denemek iyi olur

Bende ön ızgarayı premio lardaki gibi boyamak istiyorum ama gri değil safeline kırmızısı na uyumlu olsun :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
vaz geçtim zaten jant düşünüyorum artık :D:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Dark Knight tarafından yazılan metin:
doblo vip premio tarafından yazılan metin:

Bende ön ızgarayı premio lardaki gibi boyamak istiyorum ama gri değil safeline kırmızısı na uyumlu olsun :)

değişik bişey olur