İZMİRLİ DOBLOLAR

By_GeCe

Azimli Üye
araclar süper allah kaza bela vermesin allahın izniyle bnde böyle bişey yapcam :D

triumph

Azimli Üye
kırmızı doblo 3.sanayi sitesinde satılıktı bi ara
gride bizim burda oturuyo adam sağlam bi makine

ERCAN

Daimi Üye
yav kardeşim...tek kelime diyorum...MUHTEŞEM...MUHTEŞEM...ben bodrumda yaşıyorum ...tabii işm gereği...en dikkat ettiğim SUNROOF...çok harika arbana ayrı bir değer katmış..bende sunrof yaptırmayı düşünüyorum ....nerede yaptırdın ....maliyeti nedir ..yazarsan sevinirim..ben manisa akhisarlıyım...belki o atrafa geçtiğimde yaptırmayı düşünebilirim..araban çok güzel modifiye yapılmış..allah kazalardan belalardan korusun...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bunlar ney beee...çok güzeller *clap*

izmirlidoblo

Daimi Üye
sait mekanik sunroof açtırcaksan izmir 6.sanayide on numara yer sorunsuz istersen 0232 282 05 06 çağdaş oto tel verdi dersin fiyat konusunda yardımcı olurlar...

tr_badboy

Daimi Üye
bnm anlamadıgım sey o ofsetli jantlarla arka kapıları nasıl acıyolar biz borbet denedik 205 lastikle kapı acılmadı :D

my_world

Yeni Üye
arkadaşlar aşaka maka bi yana ya biz istanbuldaki yapılmış dobloları göremiyoruz yada bu izmirli arkadaşlar bizden önce davranıyo her neyse işin espirisi size bu izmirli arkadaşlar bu işi GERÇEKDEN iyi biliyolar hatta kırmızı olan o doblo sayesinde bende bir doblo sahibi oldum ALLAH RAZI OLSUN o doblonun resimlerine bakarak neler yapabilirim diye düşünürkene şaka maka aldık ve hatta iki sene oldu yahu borcumda bitti biticek şunun şurasında tekrar diyorum kardeş SAOL . kapı meselesi kardeş bende denedim ama akapının içinde 150 tl şıkışmış bana usta o zaman öle dedi sen bilirsin bende değişip borbet değilde bbs nin jantlarını düşünüyorum ama ondan sebeb olmadı almadım hala beklemedeyim yani alacağım şeyin herkes gibi bende özel olmasını istiyorum oke

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
çağdaş süper olmuş hele üstü açılınca havası değişmiş kardeş

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeşim hakikatten çok sade ve çok şık her iki araçta........10 üzerinden 10......

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cihan tarafından yazılan metin:
bende yardımlarınızı bekliyorum...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-minivan-van-doblo-yan-basamak-53983557/detay/

burdan marşbiyellere bakabilirsin Ankarada........

C

cihan

Misafir
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-minivan-van-doblo-yan-basamak-53983557/detay/

çok teşekkürler. Fiyatları çok iyi. İzmir bu konıda çok zayıf. 500 tl ye ön arka sağ sol tavan kromları alınabilir. Fiyat çok iyi hemde kapıda ödeme... Ama kalitesi nasıl acaba. Çünkü fiyat piyasaya göre 200-300 arası daha ucuz. Belkide adam imalatçı olduğu için fiyatı böyledir. Teşekkürlet tekrar. Biraz araştırayım izmirli arkadaşlardan da izmirde böyle bir firma bilgisi alamazdam bu firma ile irtibata geçicem...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:

çok teşekkürler. Fiyatları çok iyi. İzmir bu konıda çok zayıf. 500 tl ye ön arka sağ sol tavan kromları alınabilir. Fiyat çok iyi hemde kapıda ödeme... Ama kalitesi nasıl acaba. Çünkü fiyat piyasaya göre 200-300 arası daha ucuz. Belkide adam imalatçı olduğu için fiyatı böyledir. Teşekkürlet tekrar. Biraz araştırayım izmirli arkadaşlardan da izmirde böyle bir firma bilgisi alamazdam bu firma ile irtibata geçicem...
Rica ederim bizde yan marşbiyelleri imalatçıda taktırmıştık hatırladığıma göre 100 küsür felandı......