izmirde oto temizlikçi

brain35

Azimli Üye
arkadaşlar doblumu iç dış detaylı temizletmeyi düşünüyorum motoruna kadar izmirde güvenilir bildiğiniz yer varmı...

diamond

Saygın Üye
ben motorumu 3 kez yıkadım şu ince mutfaklarda plastik rulo var ya onu al eline aku yü ve beyini güzelce kapadım su görmeyecek şekilde daha sonra motor yıkama malzemesi var knasantre bende onunla zirai ilaçlamada kullanılan pompa ile karışımı yapıp püskürttüm daha sonra hortumla suyu tuttum parıl parıl oldu daha sonra birde üstüne 303 diye bir malzeme var parlatıcı ondan püskürttüm cirlop gibim olmuştu.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
motor yıkatırken servise götürüyorum 5 lira alıolar motoru bide elleri değmişken dışı yıkıolar :D :D

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
ben motoru BİM marktlerde satılam GÜLDAL marka yağ çözücü ile yıkıyorum. onu motorun heryerine sıkıp sonra hortumla duruluyorum. pırıl pırıl oluyor :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
diamond tarafından yazılan metin:
ben motorumu 3 kez yıkadım şu ince mutfaklarda plastik rulo var ya onu al eline aku yü ve beyini güzelce kapadım su görmeyecek şekilde daha sonra motor yıkama malzemesi var knasantre bende onunla zirai ilaçlamada kullanılan pompa ile karışımı yapıp püskürttüm daha sonra hortumla suyu tuttum parıl parıl oldu daha sonra birde üstüne 303 diye bir malzeme var parlatıcı ondan püskürttüm cirlop gibim olmuştu.

sen bu işte ustasın zati.. arabayı bi günde kirli pasaklı görem ya... o kadar yağmur yağıyor sanki akıp gidiyor :D

geremy

Onursal Kurucu
daha hızlı cevap alma açısından başlık değiştirildi.