İzmir'de iyi turbocu..

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
iyi günler arkadaşlar.aracımın turbosunun westgate'inde sorun var.Turbo hortumunu aşırı şişiriyor ve yüksek basıncı dengeleyemedği için ara sırada olsa araç gaz kesip arıza lambası yakıyor.yani turbo kendini korumaya alıyor.bu sorun için iyi bir turbocu arıyorum.bildiğiniz varsa lütfen yazın ilk defa turbo sökülecek..Ayrıca bu sorun kolayca halolur mu turbo eski randımanına döner mi?ya da değiştirmeye gerek var mı,ve tamirin ücreti ortalama ne olur?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
aracınızla ilgili bilgi vermemişsiniz ama size şu kadarını söyleyebilirim;tamir gören turbonun verimi konusunda sana bi garanti vermemiz zor.bazı firmalar yaptıkları onarıma 1-2 yıl civarı garanti verebiliyor ama bu tamamen onarımı yapan firmanın sorumluluğudur.ben şahsen arızalı turbo durumunda turbonun komple değişimini tercih ederim.

Son düzenleme:

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
İzmir de bilmiyorum da istanbul ikitelli turbocu direk isim olarak işinin ehliler ve yaptıkları işe garanti veriyorlar. Bizim komşunun focusuna yaptılar 2 seneyi geçti hiçbir sıkıntı yok gayette memnun. İstanbul a yolun düşerse uğramanı tavsiye ederim.
http://www.turbocuotomotiv.com

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
@RAPTOR
Araç 1.3 90 hp bende değişimden yanayım bakalım ne kadar masraf çıkacak ona göre hareket edicem

yenidoblocu

Daimi Üye
Adı
Berkay
Modeli
Renk
siyah
@Sezgin Tok İstanbul'a yolum pek düşmez düşersede Aklımızda olsun..

Son düzenleme: