istepne

Durum
Konu kapatılmıştır.

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
selam arkadaşlar benim istepne bagaj da bu da zamanla sorun oluyor yer kapladığı için istepne nin yerin de lpg tankı var ne önerirsiniz ve ya arka bagaj kapağına jiplerin gibi takabilirmiyim olursa nasıl olur kapak yukarı açılıyor ağırlıktan açılırken zor olur hava da durmaz kapık kafama düşer yardım larınızı ve yorumlarınız bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.*bye*

ERCAN

Daimi Üye
arka kapağa takman mantıklı görünsede ..muayaneya girdiğinde onaylanmayacak bir durum bence...zaten plakada engel gibi..birde arka kapaktaki saç biraz zayıf kalır .. bu işi en iyi muayane istasyonları bilebilir..geçenlerde bi arkadaş muayaneden geri geldi firen diskleri delikliymiş diye..kahroldu...ama çaresi yoktu ...söktürdü..değiştirtti..

geremy

Onursal Kurucu
en ufak tankı 30 lt mi ondan bagaja kenara taktıracan stepnede yerine konulacak.
küçük tank seni 200 km götürür her yerde lpg var zaten.ben öyle yaptırmayı düşünüyorum.

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
BENİM tank ta 35 lt lik arabanın içine istemediğim için dışarı taktırdım ben 450 km gidiyorum dolu tankla yada tavana olmazmı?

geremy

Onursal Kurucu
1-stepne yerine konulup içeri küçük tank montajı
2-arka yukarı açılıyorsa takmak zahmetli olur pistonları falan değiştirmek lazım randımanlı olmaz.
3-stepne olabilecek en ufak çapta bulunabilir
4-stepnesiz gidilip lastik tamir kiti kullanılabilir.ama riskli patlarsa tamir edersiniz ama yarılma durumunda kötü olur
5-arkakapı tekse çift kapıya çevirmek ama maliyetli ve riskli
6-tüv yönetmeliğine bakıp tavan montajı yapmak yada bagaja takılan kutu gibi şeylere sığarmı araştırmak

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
en mantıklısı hiç uğraşma...stephne yi bagajın sağına davlumbazla arka bordo direğinin arasına yerleştirip çengelli lastiklerle sabitle...

Durum
Konu kapatılmıştır.