istek ve rica

Dark Knight

Fenomen Üye
Takım başkanımızdan ve yöneticilerimizden bir isteğim olacak. Karar vermede faydası olacağını düşünüyorum.

Takip ettiğiniz gibi bir süredir istanbul toplantısı için zaman ve yer fikir alışverişinde bulunuyoruz ama birtürlü sağlıklı karar veremiyoruz. Benim önerim şu "istanbul toplantısı için yer ve zaman" başlıklı bir anket açalım. Seçecekler arasında da birkaç tarih ve yer bulunsun. Ankette hangi yer ve tarih çok çıkarsa o belirlenmiş olsun. bir de ankete son katılım tarihi belirleyelim ki rezervasyonu ona göre yaptıralım.

Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Takım başkanımızdan ve yöneticilerimizden bir isteğim olacak. Karar vermede faydası olacağını düşünüyorum.

Takip ettiğiniz gibi bir süredir istanbul toplantısı için zaman ve yer fikir alışverişinde bulunuyoruz ama birtürlü sağlıklı karar veremiyoruz. Benim önerim şu "istanbul toplantısı için yer ve zaman" başlıklı bir anket açalım. Seçecekler arasında da birkaç tarih ve yer bulunsun. Ankette hangi yer ve tarih çok çıkarsa o belirlenmiş olsun. bir de ankete son katılım tarihi belirleyelim ki rezervasyonu ona göre yaptıralım.

Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

sticker seçimimizde anket yaparak ortak bir görüşle seçmiştik.

Bu toplanma ile ilgili de ortak görüşe başvurabiliriz.

Ben İstanbul u fazla bilmediğim için buradan İstanbullu üyelerimize sesleniyorum. Herkez yer zaman önerisi yazsın. Ankete seçenek olarak koyalaım.

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
tamz kardeş beykoz zaten anadolu yakasında ............sıkıntı yok katılım çok olursa iyi olur.....

O zaman ben önerimi tekrarlıyorum ve anket için yer olarak Beykoz Sahil veya Beykoz Koru öneriyorum. Tarih ise sömestir tatili. Birkaç alternatif de siz sunun da açalım artık şu anketi. *tup*

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
bende
istanbuldakizmirli arkadaşıma katılıyorum aynen tekrar ediyorum beykoz biçilmiş kaftan her anlamda şenlik olur .....

yildiz mavisi

Daimi Üye
baki abime katılıyorum istanbullu olarak beykoz iyidir açık hava mekan güzel yer sıkıntısı olmaz.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
arkadaşlar anketi hazırlayacağım yayına koyacağım bir seçenek daha olsun ama.

1. Seçenek : Beykoz Sahil Söestır Tatili
2. Seçenek : Çamlıca Sömestır Tatili
3. Seçenek : gelecek

ayrıca arkadaşlar beykoz sahili hangi yaka da ve diğer yakaya yakın mı?

Dark Knight

Fenomen Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
arkadaşlar anketi hazırlayacağım yayına koyacağım bir seçenek daha olsun ama.

1. Seçenek : Beykoz Sahil Sömestır Tatili
2. Seçenek : Çamlıca Sömestır Tatili
3. Seçenek : gelecek

ayrıca arkadaşlar beykoz sahili hangi yaka da ve diğer yakaya yakın mı?

Beykoz Sahil Anadolu yakasında, Kavacık'ı geçtikten sonra aşağı devam ediyorsun. Fatih'den geçersen daha yakın. Boğaziçi'nden geçersen Çamlıca daha yakın.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaşlar Beykoz Anadolu yakasının en elit Bölgelerinden biridir Avrupa yakasından yani Leventten hemen sonra Fatih Sultan Mehmet köprüsünün ılk çıkışıdır.Kavacıktan başlar ki ben burada oturuyorum sırası ile yoğurdu ile meşhur Kanlıca Çubuklu Paşabahçe Beykoz meydan Koru Ortaçeşme ye kadar devam eder .....Eger devam edersek Beykozun Yeşillikler içinde köylerine ulaşırız ve yine devam edersek bir kol Anadolukavağına bir kol Rivaya kadar uzanır ...Bu böyle devam eden komple sahil şerididir.....Hvası ve manzarası doyulmaz bir mekandır.....şiddetle tavsiye olunur......