İSTANBUL DA ARACINDA SORUN OLANLARIN DİKKATİNE

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili üyelerimiz.......İstanbulun Anadolu yakasında ŞENTÜRK OTOMATİV isimli Arif şentürk ustamız ile bugün konuştum....Aracında sorun olan veya bakım carbon clean yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için...Arif ustamız üyelerimize hem telefon ile hem de servisine giden araçlara bizden geldiğini beyan eden araçlara her konuda fiyat indirimi ile destek vereceğini söyledi......Ben kendisini yıllardır tanırım konusunda uzman bir ustadır....Bizlerede faydası ve desteği olacaktır......Konu hakkında yardıma ihtiyacı olanlar kendisine sitemiz üzerinden veya.........0532 557 91 04 nolu telefondan ulaşabilirler....

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Arif usta...On numara beş yıldız...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
eyvallah Şentürk Oto ya selamlar..

arifsenturk

Azimli Üye
ŞENTÜRK OTOMOTİV olarak team doblo ailesine saygılarımızı sunuyoruz.bu ailede yer almak bizim için onurdur..10 numara 5 yıldız olan sizlersiniz..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ŞENTÜRK OTOMOTİV olarak team doblo ailesine saygılarımızı sunuyoruz.bu ailede yer almak bizim için onurdur..10 numara 5 yıldız olan sizlersiniz..

Eyvallah Arif ustam......ben zaten bizden gelecek her yardım talebine her zamanki gibi sıcaklığınla ve yardımseverliliğinle yardımcı olacağına eminim....saygılarımı sunuyorum

arifsenturk

Azimli Üye
elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız bakicim,gerek servis gerekse yedek parça sıkıntısı olanlar irtibata geçebilir şimdiden teşekkürler herkese kazasız belasız günler..

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Samsun da şubeniz var mı ustam.. :D şaka bir yana en azından yedek parça konusunda biz de faydalanabiliriz bu hizmetten...