istanbul avrupa yakası özel servis

bahattin

Azimli Üye
Doblo
Tepki
1
Adı
bahattin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
merhaba arkadaşlar , fiat doblo 1,6 dizel 2018 mode aracı var Aracın ön tarafında çukurlardan geçtiğimde lak lak diye ses geliyor aynı anda direksiyonu çevirdiğim dede ses geliyor , bu sıkıntı yaptırmak istiyorum, bu konuda yardım istiyorum ,

Sefa cenikli

Saygın Üye
Doblo
Tepki
251
Adı
Sefa
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sağlık Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
merhaba arkadaşlar , fiat doblo 1,6 dizel 2018 mode aracı var Aracın ön tarafında çukurlardan geçtiğimde lak lak diye ses geliyor aynı anda direksiyonu çevirdiğim dede ses geliyor , bu sıkıntı yaptırmak istiyorum, bu konuda yardım istiyorum ,
Amortisör üst takozu bilyesi bozulmuş olabilir..bende de olmuştu değiştirdim.doblolarda klasik sorun diye biliyorum.yinede bu gibi sesler farklı yerlerden gelebilir motor kulağı ndan tut aks ve ön takım düzenine kadar böyle sesler geliyor olabiliyor.benim ilk tahminim amortisör üst takozu üstat...

bahattin

Azimli Üye
Doblo
Tepki
1
Adı
bahattin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
teşekkürler bilgilendireme için , bu süreci bilen tecrübeli bir özel servis bakıyorum , her yerde gitmek istemiyorum boşuna bana parça aldırır . geçmişte başıma geldi

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Tepki
77
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Iyi geceler semt neresi

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Tepki
77
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Avcilar burda yardimci olabilirim

Sarıyerlı1214

Sarıyer İlçe Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Tepki
18
Adı
Metin can
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mavi
Amortisör üst takozu bilyesi bozulmuş olabilir..bende de olmuştu değiştirdim.doblolarda klasik sorun diye biliyorum.yinede bu gibi sesler farklı yerlerden gelebilir motor kulağı ndan tut aks ve ön takım düzenine kadar böyle sesler geliyor olabiliyor.benim ilk tahminim amortisör üst takozu üstat...
Merhaba. Sarıyer maslakta yardımcı olabilirim size

olcay34

Azimli Üye
Doblo
Tepki
19
Adı
Olcay
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Kalite kontrol(makine)
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Çöl grisi
Sorununuzu cozdugunuzde yazarmisiniz lütfen neyden olduğunu merak ediyorum hocam

bahattin

Azimli Üye
Doblo
Tepki
1
Adı
bahattin
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Sorununuzu cozdugunuzde yazarmisiniz lütfen neyden olduğunu merak ediyorum hocam
şuan için daha daha tamir ettirmedim , yaklaşık çok farklı kişiler gösterdim , bir firma ne varsa değiştirilmesini söyledi ona göre fiyat verdi , bir firma sadece z rod dan olduğunuz söyledi, bir firma z rodan değil üst amasör takozu olduğunuz söyledi, şu ana kadar 2 mekanikçi ve 3 rod ve balan firmasına gidildi , bu yasaklar bittiğinde yaptır cam inşallah duruma göre buraya yazarım , bur daki süreçte doru tesmit ve doğu parça ile sorunu çözmek , şu var cidden ses tespitinde kolay değil , amasör üstakoz sesi belli ama gelen öteki ses biraz zor olacak

olcay34

Azimli Üye
Doblo
Tepki
19
Adı
Olcay
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Kalite kontrol(makine)
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Çöl grisi
Bilgi verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim dobloların kronik sorunlarından ön amortisörler ve takozları başıma geldiği icin biliyorum ben umarım en kısa zamanda halledersiniz insallah keyifli sürüslerinizin temennisini diliyorum 👍😊

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
117.002
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Tepki
77
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Iyi geceler sorunu cozebildinizmi benim forum kapanmistti tel istemissiniz yekta oto yusuf yekta 0506 354 02 86 benim kardesim sayilir forumdan aldiginizi soyleyin telefonu hem uygun hemde daha cabuk yardimci olacaktir

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Tepki
77
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor