İmmobilizier ışığı sorunu

berkant34

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berkant
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce 2007 model Fiat Doblo Panorama family 1.3 satın aldım aranızda yeniyim bir konu hakkında görüşlerinize ihtiyacım var aracın 3 tane anahtarı mevcut bunlardan iki tanesi kumandalı diğeri kumandasız yedek anahtar iki kumandalı anahtar ile de bazen sarı immobilizier ışığı sönmüyor dolayısıyla aracı çalıştıramiyorum bu durumda kumandasız anahtarı taktigimda sarı ışık sönüyor ve aracım çalışıyor sorun ne olabilir yardımlarınızı rica ediyorum şimdiden çok teşekkür ederim

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
İyi bir oto anahtarcıya ihtiyaç var

berkant34

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berkant
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
İyi bir oto anahtarcıya ihtiyaç var
Geri dönüşünüz için teşekkür ederim yunus bey varsa bildiğiniz bir anahtarcitavsiye ederseniz memnun olurum Bir kaç anahtarciya sordum yeni anahtar yapılması lazım dediler bende kesin çözülür mu dediğimde beyindende olabilir dediler anahtar için yapıp para alicaklar ama eğer ondan değilse paramda boşuna gidecek varmı usta tavsiyesi olan acaba

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Geri dönüşünüz için teşekkür ederim yunus bey varsa bildiğiniz bir anahtarcitavsiye ederseniz memnun olurum Bir kaç anahtarciya sordum yeni anahtar yapılması lazım dediler bende kesin çözülür mu dediğimde beyindende olabilir dediler anahtar için yapıp para alicaklar ama eğer ondan değilse paramda boşuna gidecek varmı usta tavsiyesi olan acaba
Google üzerinden puanlara göre araştırın

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce 2007 model Fiat Doblo Panorama family 1.3 satın aldım aranızda yeniyim bir konu hakkında görüşlerinize ihtiyacım var aracın 3 tane anahtarı mevcut bunlardan iki tanesi kumandalı diğeri kumandasız yedek anahtar iki kumandalı anahtar ile de bazen sarı immobilizier ışığı sönmüyor dolayısıyla aracı çalıştıramiyorum bu durumda kumandasız anahtarı taktigimda sarı ışık sönüyor ve aracım çalışıyor sorun ne olabilir yardımlarınızı rica ediyorum şimdiden çok teşekkür ederim
Yedek anahtarda sıkıntı yoksa kumandalılar orjinal değildir immobilizerı oluyamıyordur.

berkant34

Azimli Üye
Doblo
Adı
Berkant
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Yedek anahtarda sıkıntı yoksa kumandalılar orjinal değildir immobilizerı oluyamıyordur.
Kumandalı kar orjinal gibi resim ekleyebilirim genelde okuyor sorun olmuyor ama bazen okumuyor IMG_20230411_014216.jpg