İllere Mod ataması yapılacaktır!!!

Durum
Konu kapatılmıştır.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar avatar altında gösterilen sorumlu il resimleri değiştirildi. Tek sıraya indirgedik. Böyle güzel oldu sanırım.

Hamdi Topaloğu - topaloglu - Samsun sorumlusu abimiz doblosunu satmış ve siteye uğramaz oldu. Kendisini tekrar özlediğimizi ifade ediyorum.

Samsun sorumluluğunu isteyen bir üyemiz olursa verebiliriz.

Ayrıca 1. mesajda yazan iller dışında il sorumluluğu isteyen arkadaşlar mesaj yazarak taleplerini iletebilirler.
,,

samsun sarumlusu olmayı cok ister.dim ama ist bullu olduk artık

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
herkese hayırlı olsun görevleri görevlerinizde başarılar arkdaşlar...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
runbelx tarafından yazılan metin:
promio2007 kardeş sen samsun a geç bende istanbulu devralayım senden çünkü ben harbi istanbulluyum ya dedemin dedesi bile istanbul doğumlu o yüzden istanbulu iyi bilirim

abi 7 göbek istanbullusun demek :) sorumlulugu zamanı geldimi devrederim sana merak etme şuan bende kalsın

kokplot

Onursal Üye
il mod ları için o şehirli olmak gerekmez ama, runlex in dediğide mantıklı. 7 göbek istanbullu arkadaşımız. fakat premio_2007 istanbulda ve dahada oradan samsuna filan gitmeye niyeti yok gibi.

istanbuldada bir çok kurumda olduğu gibi avrupa yakası ve anadolu yakası gibi bir sorumluluk verilebilirmi bilemiyorum. :) yada nasıl olur böyle bir sistem. malum İSTANBUL.. dünyanın gözde mekanı*tup*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
kokplot tarafından yazılan metin:
il mod ları için o şehirli olmak gerekmez ama, runlex in dediğide mantıklı. 7 göbek istanbullu arkadaşımız. fakat premio_2007 istanbulda ve dahada oradan samsuna filan gitmeye niyeti yok gibi.

istanbuldada bir çok kurumda olduğu gibi avrupa yakası ve anadolu yakası gibi bir sorumluluk verilebilirmi bilemiyorum. :) yada nasıl olur böyle bir sistem. malum İSTANBUL.. dünyanın gözde mekanı*tup*

evet istanbulu 2 ye veya 3 e böleceğiz. Samsun için orada olan bir arkadaşımız olmasını tercih ediyoruz. Premio kardeş ile runblex kardeş yakalarınız nedir acaba? :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
recep kardeş ben istanbul sorumlusu teklifimi sen 'ben samsun sorumlusu olmayı çok isterim ' dediğin için yazdım yoksa herhangi bir yanşıl anlaşılma olmasın. illede sorumlu olmak gerekmez sen benden her zaman destek ve yardım alabilirsin gerek yaş olarak gerekte tecrübe olarak artılarımı her zaman paylaşmaya hazırım ben istanbul ÜSKÜDARDA ikamet ediyorum bu arada

yok abi ne yanlış anlaması estafurullah yanlış anladın biz bir AİLEYİZ..sen le özelden konuşuruz.durumu anlatırım

bende esenlerde oturuyotum yani avrupa yakası

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
işin komik kısmına bak ben ikamet olarak hem esenler hemde üsküdar yazacaktım esenlerde doğdum ama sende esenlerden çıktın kazım karabekir mahallesi benim mahalle 6 yıl öncesine kadar orada oturuyordum artık üsküdardayım tabi

:D tesatüf yılmaz abi işde bende tepedeyim artık ist paylaşırız .:D artık anadolu yakası ayrupa yakası :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
tamam yılma abi gönderdim bende cok isterim senle tanışmayı

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
aldım recep kardeşim numaranı bende yolladım sana o tarafa gelince arayacağım seni ayrıca istanbuldan başka arkadaşlar varsa onlarda numaralarını atsınlar pm den onlarlada tanışmış oluruz hem bakarsın mini bir tanışma organizasyonu yaparız

iyi olur yılmaz abi paşam falan gelir.diyerlerine ulaşırız kısmetse

Qarizma232

Aktif Üye
Qarizma232 tarafından yazılan metin:
Bende Takdir Ederseniz Giresunun Sorumlusu Olabilirim
Adım: Ahmet UZUNKAYA

Kardeşim Giresun sorumluluğunuz hayırlı olsun...

Teşekkür Ederim Yakında Giresunda Etkinlikler Düzenlemeye Çalışcam Bakalım İnşallah Yaparız

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Runbelx kardeşimiz İstanbul Anadolu Yakası Sorumlusu
premio2007_55 kardeşimiz de İstanbul Avrupa Yakası sorumlumuz olmuştur. Hayırlı olsun...İstanbul büyük sorumluluklarınız büyük arkadaşlar..*tup*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
teşekkür ederim bu göreve layık görüldüğüm için çok mutlu oldum elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz tabi siz arkadaşlarımın yardımıyla

biz teşekkür ederiz..Team Doblo sıradan bir araç fan sitesi değil bir AİLE..bu aile ile çok mutluyum..

geremy

Onursal Kurucu
Runbelx kardeşimiz İstanbul Anadolu Yakası Sorumlusu
premio2007_55 kardeşimiz de İstanbul Avrupa Yakası sorumlumuz olmuştur. Hayırlı olsun...İstanbul büyük sorumluluklarınız büyük arkadaşlar..*tup*

hayırlı olsun arkadaşlar.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
İl modluğu isteyenler bu başlık altından isteklerini belitmesi gerekmektedir.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
ben alıyım derdim ama zaten sitede iki kişi kayserili var :D :D :D :D :D :D :D

Durum
Konu kapatılmıştır.