ilk yıkama ??

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
arkadaşlar birşey duydum sizlerle paylaşayım dedim amma doğru amma yanlış :(

gecen arkadaşla konuşur.ken onunda sıfır safalinesi var.aracı teslim aldıgın da 2 kere sıcak suyla yıkatmış.

fabrikadan gelirken boyaya zarar gelmesin diye bir madde sürülüyormuş.oda sıcak suyla cıkıyormuş sizce nekadar dogru ???

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
evet doğru arabanın üzerinde mum olabilir o yüzden sıcak su ile yıkanır ama her arabada olmaz bayiler temizleyip vermeleri gerekir bizim ilk premioda vardı sıcak su ile yıkatmıştık

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
yurt dışından gelen araçlar mumla kaplanır dışardan etkilenmesin diye
buda genelde mazotla falan temizlenir servisde.
dobloda olacağını sanmam.
belki şu olur.
doblo çok sayıda yurt dışan ihraç ediliyor.
iç piyasada eksik olursa bu araçlardan verebilirler.

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
evet doğru arabanın üzerinde mum olabilir o yüzden sıcak su ile yıkanır ama her arabada olmaz bayiler temizleyip vermeleri gerekir bizim ilk premioda vardı sıcak su ile yıkatmıştık

valla oğuz biz dobloyu alırken 5 dakkaya getircez.dediler araç otoparktan geldi leşgibi toz pislik içindeydi eceleyle bisu tutup verdiler.bende hiç yıkamacıda yıkattırmadım hep kendim yıkadım şuan sıcak suyla yıkattısam mı? diye düşünüyorum 6 ay oldu alalı ama ???

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mustafa abi yur içine gelenlerde oluyor

biz bizim eski premioyu birmottan sıfır almıştık ozaman acele ettik yıkamadan aldık arabayı yıkatırız diye ve gidip sıcak su ile yıkatık çıkarttık o mumu

mesela bizim şuan aldığımız premio 10 aylık ve tavanında mum gibi bi madde vardı gerçi ben onu cila ile falan temizledim çıktı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Evet yurt disindan deniz yolu ile gelen araclar.....deniz suyunun asidesinden zarar gormesin diye tavan , kaput , ve bagajlari mumlu kagit ile diger yerleri puskurtme mumla kaplanir....ama ana firma. Bayiiye goturmeden tazyikli sicak suyla araci yikayip temizler oyle gonderir.....sizin araclarinizdda mum kalmissa gozden kacan detaydir...yoksa size gelene kadar o arac en az iki kere yikaniyor...

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297

biz bizim eski premioyu birmottan sıfır almıştık ozaman acele ettik yıkamadan aldık arabayı yıkatırız diye ve gidip sıcak su ile yıkatık çıkarttık o mumu

mesela bizim şuan aldığımız premio 10 aylık ve tavanında mum gibi bi madde vardı gerçi ben onu cila ile falan temizledim çıktı

bende sıfır aldım
premio değil dinamik idi
mum falan yokdu
demekki arabasına göre durum var.

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297

bende sıfır aldım
premio değil dinamik idi
mum falan yokdu
demekki arabasına göre durum var.

yada bana gelene kadar 2 bai değiştirmişti buralarda temizlediler bilemiyeceğim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mustafa abi yıkmaışlardır seninkini bizimkini yakamadan aldık dayanamamıştım

safeline bi yıkamacıda sıcak su ile yıkat ama kışın değil belki cam falan çatlar