Ilgisizlik

murat.34

Yeni Üye
Doblo
Tepki
0
Adı
Murat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Slm yeni üyeyim sticer istedim talep formu doldurdum gelmedi ve bole bir uygulamajin programin faydali olacagini dusunerek yukledim ama baktigimda hep eski tarihli gonderiler ve yeni guncel paylasim goremedim.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.026
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Bu ailede herkes gönüllü bu işi yapmakta.

size özelden yazdığınızda cevap verdim şimdi yine verdim

nasıl eski tarihli gönderiler acaba anasayfada yeni birçok konu var.

ayrıca 12 yıl oldu site açılalı birçok sorun ve çözüm konusu mevcut yeni konu açılana kadar insanlar açılmış konu üzerinden gidiyor ki bu da zaten forum kuralıdır

ayrıca ilk üye olduğunuzda www.teamgaraj.Com sitemizden de sticker alabileceğinizi yazdık

eğer burdan almıyorsanız yönetici size ulaşır müsait olduğu zamanda ortak bir yerde buluşur alırsınız bu da maalesef zaman almaktadır

murat.34

Yeni Üye
Doblo
Tepki
0
Adı
Murat
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Ben eski bir aile uyesiyim aslinda sadece sosyal medyadan takipliydim hesaplarimi kapadim bunu yukledim ve basit bir sticer icin yazdim vu uygulamayi yukleyeli size yazali cok oldu ayrica form doldurupta talepte bulundum gonullu yapiliyo deyip tepki vererek cevap vermenizide anlamadim neyse iyi aksamlar sizlere

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Tepki
25.026
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Ben eski bir aile uyesiyim aslinda sadece sosyal medyadan takipliydim hesaplarimi kapadim bunu yukledim ve basit bir sticer icin yazdim vu uygulamayi yukleyeli size yazali cok oldu ayrica form doldurupta talepte bulundum gonullu yapiliyo deyip tepki vererek cevap vermenizide anlamadim neyse iyi aksamlar sizlere
öncelikle bu bir uygulamadan ziyade forum sitesidir.
ailemizin ilk kurulan sayfası www.teamdoblo.com olarak giriş yapabilirsiniz.
burada talep toplama yapıyoruz ama o kadar fazlaki talep
ayrıca şunu yaşadık eskiden kargo alıcı gönderiyordum 60 -100 kargo çıktığım oldu. ya evde olmadılar, ya adres eksik, ya da almayan kişiler oldu 10-15 geri döndü haliyle bunun ücretini biz ödedik. Ayrıca yönetici sms attı gel şurda verelim onun işi uygu yönetici uyamadı ya da defalarca yazılmasına rağmen üye dönmedi bi dünya sorun yaşadık

bu yüzden kimsenin zarar görmeden adresine kadar hediyeli bir şekilde sadece kaego ücretine artı fatura da kesilerek www.teamgaraj.com sitemizi oluşturduk.

Bu yapılanlara rağmen halen ulaşamıyorum serzenişinde bulunursa üyelerimiz biz de daha ne yapalım deriz haliyle.

tepki verilmedi size sadece olanı söyledik 12 yıldır bu şekilde işlem yapıyoruz. yöneticilerimiz iş güç sahibi yaşı gelmiş geçmiş abilerimiz de var. ayrıca pandemi yüzünden her işimiz aksadı maalsef.

@ErhanÇelik il yöneticimiz istanbul da. ayrıca 10 yakın ilçede temsilcimiz var. geçte olsa iletişim sağlıyorlar.

saygılarımla