İki parçalı dış dikiz aynası.

FurkanRizaAytac

Azimli Üye
Doblo
Adı
Furkan Rıza Aytaç
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektronik Mühendisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Beyaz
Doblo Lungo diye satılan modeller mi tam olarak hangileri bilmiyorum fakat bazı doblo cargo modellerinde dış dikiz aynaları yekpare değil de iki kısımlı. Bir kısım küçük küresel ayna. Diğeri de normal dış dikiz. Bu şekilde bir çalışma yapılmalı kanımca zira kör nokta biraz fazla bence. İki kere başka araçların üzerine çıkıyordum. Birmot'ta kovaladım ama tanımlı iş akışları gereği yardımcı olma şansları yok. Bu konuda bişiler yapılmalı kanımca. Yapılırsa baya bi talep bulacaktır.

freedy

Azimli Üye
Doblo
Adı
Tarık
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Alttaki tümsek ayna sadece park ederken işe yarıyor yoksa kör noktaya bir faydası yok. O aynaların tasarımı tümden değişmeli

FurkanRizaAytac

Azimli Üye
Doblo
Adı
Furkan Rıza Aytaç
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektronik Mühendisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Beyaz
Ohaa ciddi mi, bizm eski ford connect teki de benzer şekildeydi, ilk kasada, o baya gösteriordu kör noktayı. Ben de dedim aynı şeklde bu da gösteriordur. O zmn cidden bi güncelleme yapılmalı

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Plus pack ayna geçer kör nokta değildir arka sağ sol jantı gösterir lastiği sürtme diye

ataberkates

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ataberk Ateş
Kan Grubu
0 +
Meslek
İnşaat Tesisat
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2021
Renk
Kurşun Gri
kesinlikle aynalar değişmeli aynı şekilde bende sol arkamdaki aracı göremediğim için kazaya sebebiyet veriyordum aynalar biraz dar yapıştırmalı küçük kör nokta aynasıyla biraz görüş sağlayabilir ondan deneyeceğim

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
kesinlikle aynalar değişmeli aynı şekilde bende sol arkamdaki aracı göremediğim için kazaya sebebiyet veriyordum aynalar biraz dar yapıştırmalı küçük kör nokta aynasıyla biraz görüş sağlayabilir ondan deneyeceğim
Alt ek ayna da kör nokta göstermiyor