Doblo Hele şükür SOL tarafa ilk kalkışta gelen TAK sesi kesildi

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Öncelikle merhaba iyi akşamlar doblucu abilerim
Mutluyum huzurluyum bugün SOL taraftan gelen TAK sesini kestik ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN
Sağolsun Avcılar ALPER abimin dediği
YEKTA otomotiv'e gittim bugün YUSUF usta sağolsun bizzat kendi ilgilendi arabayla test sürüşüne çıktık aynı ses ondada geldi gittik onun çok iyi ve güvendiği ROTÇUYA bıraktık arabayı ben YUSUF ustayla yandaki lokantaya geçtik USTA bi çorba içti neyse çıktık orda arabanın yanına geldik 3 kişi alttan girmişler arabanın sol tarafına alet edevat havada uçuşuyor toplam hepsi 30 dk kaldık rotçu da işimiz bitti YUSUF USTAYA sordum abi naptılar neyi varmış dedim söylemedi valla 😉🤭çıktık ordan bi test daha yaptık ses gelmedi geçtik YUSUF abinin iş yerine hesabı kitabı yaptık toplam 50 ty bitirdik işi tabi YUSUF abiminde emeğinin Hakkını teslim ettim adam bazı ustalardan daha usta cana yakın saygılı burnu havada değil işini severek yapıyor bence neyse çıktım avcılar sanayisinden Kâğıthaneye gittim ordan büyükçekmeceye evime geldim doblomda ses seda gelmedi şimdi kafa rahat bende unutmadan AVCILAR ALPER abimden de ALLAH Razı olsun Kurban olduğum ALLAH'IM herkesin işini gücünü rast getirsin kimseye kaza bela göstermesin RABBİM herkese slm lar saygılar
20210221_124850.jpgdoblomun hastasıyım
1.6 doblo
candır can
gerisi heyecandır 😉😁😁20210221_124850.jpg

Son düzenleme:

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Hayırlı olsun

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
[QUOTE="yunus0635 sağol abim şimdi kafa rahat artık hergün binerim MAVİ BALİNA'ma

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hadi geçmiş olsun.

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
[QUOTE="Avcilar alper, sağol abim ALLAH razı olsun işiniz gücünüz rast gelsin tekerine taş değmesin usta dediğin yusuf usta gibi olacak abi ilgi alaka nezaket 10 numara mimarsinan sanayideki ustalar paraya doğmuş milletin arabasına doğru düzgün bakmıyorlar ALLAH arıza vermesin olurda işim düşerse YEKTA OTO YUSUF USTAYA giderim abi bundan sonra tekrar tekrar sağolasın abim avcılara yolum düşerse tanışmak bi çayını içmek nasip olur İNŞALLAH kal sağlıcakla abim

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
[QUOTE="MEHMET78,
Hadi geçmiş olsun
ALLAH razı olsun abim bende bi huy var takıntılı biriyim arıza olsun başka bşy olsun hemen peşine düşerim yaptırmak için seslere çok Takıntılıyım ALLAH'ıma şükür arabamda trim sesi bile yok
2014 doblo 1.6 multijet premio black
full + full Candır can gerisi heyecandır
Görüşürüz saygılar selâmlar ALLAHA emanet abim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
[QUOTE="MEHMET78,
Hadi geçmiş olsun
ALLAH razı olsun abim bende bi huy var takıntılı biriyim arıza olsun başka bşy olsun hemen peşine düşerim yaptırmak için seslere çok Takıntılıyım ALLAH'ıma şükür arabamda trim sesi bile yok
2014 doblo 1.6 multijet premio black
full + full Candır can gerisi heyecandır
Görüşürüz saygılar selâmlar ALLAHA emanet abim
En güzeli.Arızayı büyümeden çözmek her zaman daha iyi olur. Küçük arızalar halledilmezse büyük arızalara sebep olabiliyor.

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
En güzeli.Arızayı büyümeden çözmek her zaman daha iyi olur. Küçük arızalar halledilmezse büyük arızalara sebep olabiliyor.
Aynen abim arabamı aldım istanbuldan 4 sefer gittim geldim samsun salıpazarı avut köyüme istanbula her dönüşümde bagaj full çakılı yük olsun kışlık yiyecekler olsun banamısın demiyo uzun yolda iyiki doblo almışım iyiki team doblo ailesine üye olmuşum iyiki sizin gibi birbirlerine yardımcı olan abilerimle tanışmışım ALLAH sizden bu fırsatı yaratan TEAM DOBLO ailesine BAŞKANLARINA ÜYELERİNE çok teşekkür ediyorum
ALLAH kimseye kaza bela göstermesin

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Aynen abim arabamı aldım istanbuldan 4 sefer gittim geldim samsun salıpazarı avut köyüme istanbula her dönüşümde bagaj full çakılı yük olsun kışlık yiyecekler olsun banamısın demiyo uzun yolda iyiki doblo almışım iyiki team doblo ailesine üye olmuşum iyiki sizin gibi birbirlerine yardımcı olan abilerimle tanışmışım ALLAH sizden bu fırsatı yaratan TEAM DOBLO ailesine BAŞKANLARINA ÜYELERİNE çok teşekkür ediyorum
ALLAH kimseye kaza bela göstermesin
Amin amin amin

sedat28

Saygın Üye
Doblo
Adı
Sedat
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Teknik Müdür
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Geçmiş olsun.

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
[QUOTE="Avcilar alper, sağol abim ALLAH razı olsun işiniz gücünüz rast gelsin tekerine taş değmesin usta dediğin yusuf usta gibi olacak abi ilgi alaka nezaket 10 numara mimarsinan sanayideki ustalar paraya doğmuş milletin arabasına doğru düzgün bakmıyorlar ALLAH arıza vermesin olurda işim düşerse YEKTA OTO YUSUF USTAYA giderim abi bundan sonra tekrar tekrar sağolasın abim avcılara yolum düşerse tanışmak bi çayını içmek nasip olur İNŞALLAH kal sağlıcakla abim
Ins ne zaman istersen kardesim benim dukkan yenibosnada beklerim elimizden gelen bisey oldugunda haber ver numaram var

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Ins ne zaman istersen kardesim benim dukkan yenibosnada beklerim elimizden gelen bisey oldugunda haber ver numaram var
inşallah abim kısmet Yeni bosna zafer mahallesinde oturdum 1 sene istanbula ilk geldiğimizde itfaiye'nin hemen arkasında dereyolu bademli sokakta oturduk 1 sene sonra kağıthane 9 sene sonra daire aldık büyükçekmece tepecik'e geldik çok gezdim oralarda fatih caddesi olsun yıldırım beyazıt caddesi caddesi olsun ahmet yesevi caddesi taşyol durağın orda okul var pazar kuruluyor oraya çalıştığım yer yakındı yaya olarak çok gezdim oralarda bi gün kısmet olursa bi çayını içme fırsatım olur inşallah

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
inşallah abim kısmet Yeni bosna zafer mahallesinde oturdum 1 sene istanbula ilk geldiğimizde itfaiye'nin hemen arkasında dereyolu bademli sokakta oturduk 1 sene sonra kağıthane 9 sene sonra daire aldık büyükçekmece tepecik'e geldik çok gezdim oralarda fatih caddesi olsun yıldırım beyazıt caddesi caddesi olsun ahmet yesevi caddesi taşyol durağın orda okul var pazar kuruluyor oraya çalıştığım yer yakındı yaya olarak çok gezdim oralarda bi gün kısmet olursa bi çayını içme fırsatım olur inşallah
Büyükçekmece sahilde çok gezdim bende zamanında. 😊😊😊
Hey gidi günler.