HATAY BULUŞMASI DA OLSUN HEP ISTANBUL ANKARA YETTI ARTIK :D:D

tigerbroke

Daimi Üye
hataylı kardesler bızde kendımızı gosterek artık hadı doblocular hatay bulusması ıcın hazırlanın :D:DB)

tigerbroke

Daimi Üye
anlayısınıza tesekkurler admınım :)yapacaz INSAALLAH hatta konvoy yapıp sızlerle bulusmak ısterız

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bencede harika olur..hemde bize içli köfte yollarsınız:D

tigerbroke

Daimi Üye
sıze antakya kunefesı ve ıskenderun döner i getiririz ve asla o tadı unutamazsınız admınım:D bır hada yedıgınız kunefe ve dönere hep hasret kalırsınız artık cocuklarınıza analatırsınız :D e dıger sefere de mısafırımız olursunuz INSAALLAH hatay gezılmeye deger bır yerdır *tup*

GemLikLi

Daimi Üye
tigerbroke tarafından yazılan metin:
sıze antakya kunefesı ve ıskenderun döner i getiririz ve asla o tadı unutamazsınız admınım:D bır hada yedıgınız kunefe ve dönere hep hasret kalırsınız artık cocuklarınıza analatırsınız :D e dıger sefere de mısafırımız olursunuz INSAALLAH hatay gezılmeye deger bır yerdır *tup*
hataya bu yaz geldım gelırken ıskenderunu gectık bı daga cıktık ıskenderundakı o pervanelı santraller cok dıkkatımı cekmıstı :D ıskenderınu gectık demıstım bı daga cıktık altı hatay'dı ısmını unuttum bak sımdı super bı yerdı o dagda oturduk cay ıctık adanada fılan yanmıstık dagda cay gelıyodu 5 dk gecmeden soguyodu nasıl esıyodu oyle üşümüstük bu arada bız kamyoncuyuz orlarda ne ısın var dersen :D hatta oturdugumuz yer petrol ofısı bı benzınlıktı cakma bı benzınlıge benzıyodu :D
1t811.jpg

buda o dagdayken bı foto kamyonun fotosu zeytın goturmustuk mersın, adana, hatay, kahramanmaras :D
hatta bı kac foto daha koyayım tabela :D
ıskenderunda cekmıstım :D
1t83r.jpg

1t85k.jpg

1t85x.jpg

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

121. Jandarma Er/Erbaş Eğitim Alay Komutanlığı HATAY/Serinyol :D:D:D Acemi birliğim orda bir yol var tam konvoyluk nerden baksan 20km ye yakın bir düm düz yol sapma yok çok güzel bir yol ya :D orda konvoy yapmak isterim :D

FireExit

Onursal Üye
Chirmicty tarafından yazılan metin:

121. Jandarma Er/Erbaş Eğitim Alay Komutanlığı HATAY/Serinyol :D:D:D Acemi birliğim orda bir yol var tam konvoyluk nerden baksan 20km ye yakın bir düm düz yol sapma yok çok güzel bir yol ya :D orda konvoy yapmak isterim :D

O yolu bilirim... Fena... :)

tigerbroke

Daimi Üye
gemlıklı kardesım..senın o dedıgın yer hatay ın belen ılcesı :D dogrudur sen ıskenderunda sıcaktan patlarsın ama sadece 9 km daha devam edersen antakya ya dogru ( hatayın merkez ılcesıdır)belen e varırsın kı oralarda deme keyfıne aksam battanıye yorgan yatarsın :Dbeklerım gel yıne :D

tigerbroke

Daimi Üye
fıreexıt kardes senın dedıgın yerde guzeldır ewet yol dumduz ıyı kapışılıyo :D ama orda radar var hemen alırlar ıfadenı :D

GemLikLi

Daimi Üye
gemlıklı kardesım..senın o dedıgın yer hatay ın belen ılcesı :D dogrudur sen ıskenderunda sıcaktan patlarsın ama sadece 9 km daha devam edersen antakya ya dogru ( hatayın merkez ılcesıdır)belen e varırsın kı oralarda deme keyfıne aksam battanıye yorgan yatarsın :Dbeklerım gel yıne :D
çok var hataya zeytın götüren bızden, amcam bı daha yuklerse oraya gelrm bende :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kımse gelmezse ben tek basıma bulusurum kendımle *hilarious*

:D:D:D

tigerbroke

Daimi Üye
bu arada ıstanbulda 11 katılımcı varsa bulusmada hatayda tek ben varım demektır*hmm*

tigerbroke

Daimi Üye
bu arada ıstanbulda 11 katılımcı varsa bulusmada hatayda tek ben varım demektır*hmm*

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Bende iskenderunda yaptim yakin degilmi hataya....1. Deniz er egitim alay komutanligi...

tigerbroke

Daimi Üye
iskenderun hatayın ılcesı zaten abı:D ve benım memleket :D yıne gelmek ıstersen askerlık yaptıgın yerlere beklerım ınSALLAH

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
iskenderun hatayın ılcesı zaten abı:D ve benım memleket :D yıne gelmek ıstersen askerlık yaptıgın yerlere beklerım ınSALLAH

İnsallah kardesim...insallah.....