Hangi yedek parça

Eniste07

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdurrahman Glgr
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Arkadaşlar selamün aleyküm. 2016 1.6 Multijet 105 PS Doblo aldık. Araç 60.000 km'de. Değişip değişmediğini bilmiyoruz. Değişmedi ise de 6 sene olmuş. Senesi gelmiş. Triger devirdaim değiştirmek istiyorum. Dayco marka triger alacağım o tamam. Devirdaim pompasını graf mı valeo mu önerirsiniz? Veya dikkat etmem gereken bir durum var mı ? Çok titizim arkadaşlar araca gözüm gibi bakarım. Önerilerinize açığım

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Arkadaşlar selamün aleyküm. 2016 1.6 Multijet 105 PS Doblo aldık. Araç 60.000 km'de. Değişip değişmediğini bilmiyoruz. Değişmedi ise de 6 sene olmuş. Senesi gelmiş. Triger devirdaim değiştirmek istiyorum. Dayco marka triger alacağım o tamam. Devirdaim pompasını graf mı valeo mu önerirsiniz? Veya dikkat etmem gereken bir durum var mı ? Çok titizim arkadaşlar araca gözüm gibi bakarım. Önerilerinize açığım
Hayırlı olsun Kazasız belasız binin
Dayco kayış ya da bando kayış ikisidr kalitedir devirdaimde ise valeo tercih edin çok kılım kardeşim dersen de fabirakın taktığı magneti marelli var orijinali bu ama valeo herzaman iyidir derim ben fabrikasyon verilere uyayım dersen magneti marellii alın

Eniste07

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdurrahman Glgr
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Hayırlı olsun Kazasız belasız binin
Dayco kayış ya da bando kayış ikisidr kalitedir devirdaimde ise valeo tercih edin çok kılım kardeşim dersen de fabirakın taktığı magneti marelli var orijinali bu ama valeo herzaman iyidir derim ben fabrikasyon verilere uyayım dersen magneti marellii alın
Allah razı olsun abi. İlk defa bu tarz bir araba kullanacağım. Ve Fiat hakkında hiç bir bilgim yok. Yıllarca Renault kullandım. Bakımlarını halledelim de, daha Cruise control var sırada :)

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Hayırlı olsun tekrar renault da güzel araçtır işçiliği biraz sıkıntı fiat ona nazaran daha kolay araçtır işçilikte üzmez kolay kolay parça da alternatifin çok olur önemli olan doğru parçayı kullanman

Eniste07

Aktif Üye
Doblo
Adı
Abdurrahman Glgr
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Hayırlı olsun tekrar renault da güzel araçtır işçiliği biraz sıkıntı fiat ona nazaran daha kolay araçtır işçilikte üzmez kolay kolay parça da alternatifin çok olur önemli olan doğru parçayı kullanman
Debriyaja basıyorum ses geliyor, bırakıyorum ses geliyor, rolantide ses yok. Dün sıradan bir ustaya dinlettim. Prizdirek bilyası da olabilir. Volanda olabilir dedi. 12-13bini bulur dedi. Bizi bizden aldı :)

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Debriyaja basıyorum ses geliyor, bırakıyorum ses geliyor, rolantide ses yok. Dün sıradan bir ustaya dinlettim. Prizdirek bilyası da olabilir. Volanda olabilir dedi. 12-13bini bulur dedi. Bizi bizden aldı :)
Nerede yaşıyorsun o usta hiç dayak yememiş anlaşılan 13 bine arabamı alıyormuş vay arkadaş biz mi salağız millet mi çok akıllı anlamadım