Gündüz Ledi

mehmet zahit

Onursal Üye
hayırlı olsun süper olmuş.ilerde bende taktırmayı düşünyrm.mercedeste olanlara benzemiş.ne kadara aldınız,heralde parklara bağlatmışnz.

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
hayırlı olsun süper olmuş.ilerde bende taktırmayı düşünyrm.mercedeste olanlara benzemiş.ne kadara aldınız,heralde parklara bağlatmışnz.
Tesekkur ederim.evet parklara bagladım modacar dan 20 liraya aldım 10 lirada elektrikciye verdim toplam 30 liraya mal oldu bana...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
güzel.güle güle kullanın.

mehmet zahit

Onursal Üye
Tesekkur ederim.evet parklara bagladım modacar dan 20 liraya aldım 10 lirada elektrikciye verdim toplam 30 liraya mal oldu bana...
Ucuz olmuş.bende hepsiburada.comdan almayı düşnyrm.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
güzel olmuş nikelajlarıdamı yaptırdınız

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
Arkadaşalr beyaz park önerilerinizi alabilirmiyim.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
beyaz park yerine xenon takabilirsiniz ama polisler sıkıntı çıkarıyolar ama 3 ile 6 tl arası değişiyor bende mavi led park ampulü var koçtaştan almıştım beyazıda var

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
beyaz park yerine xenon takabilirsiniz ama polisler sıkıntı çıkarıyolar ama 3 ile 6 tl arası değişiyor bende mavi led park ampulü var koçtaştan almıştım beyazıda var
xenon takmam hm polisler rahaat birakmaz hem de karsi dan gelen suruculerre eziyet olur. carubun beyaz parkını taktm ama cok azz isik veriiyor...gunduz hic belli olmuyor...bu aksam bi bakaym nasl ısik veriyorr..olmadı ledli park takarım

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
ben aksesuarcıdan 3 tl ye almıştım önceden fardaydı şimdi plaka lambasındaydı çok memnundum ama ledli olunca çok güzel oluyo akşamları ışık veriyo ama sabahları pek bişey beklememk doğru olmaz diye düşünüyorum sonuçta park lambası bende beyaz yapmayı düşünüyorum parkları

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bu arada nikelajları ne kadara yaptırdınız

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat